UVS1-SOS

Seizoen 2018-2019 [SOS – 1e klasse D]

Teamsamenstelling

Dennis vd Bergh

 

Mathijs Broeren 1913
Simon van Dijk 1764
Marcel Verstappen 1732
Dennis van den Bergh 1717
Ron van Dijk 1686
Wim de Jong 1657
Ismail Jamshedy 1642
Bert-Jan Boer 1641
Frans van den Hooven 1620

Speelschema

DATUM WEDSTRIJD PLAATS UITSLAG VERSLAG
di 16 okt Zevenaar 1 – UVS 1 Zevenaar 4-4 link
ma 12 nov UVS 1 – Rhenen 1 Nijmegen 5-3
vr 21 dec PION 1 – UVS 1 Groesbeek
ma 14 jan UVS 1 – SMB 2 Nijmegen
do 14 feb Ede 1 – UVS 1 Ede
ma 11 mrt UVS 1 – ASV 3 Nijmegen
ma 8 apr UVS 1 – Velp 1 Nijmegen

Stand


______________________________________
Met ingang van het seizoen 2018-2019 werd de regionale competitie gescheiden van de nu uitgebreide KNSB-competitie. Hieronder vind je de resultaten van het voormalige UVS 5 in eerdere seizoenen.
______________________________________

Seizoen 2017-2018 [OSBO – 2e klasse D]

Teamsamenstelling

 

Theo Felet 1657
Frans Nijenhuis (T) 1510
Luc van Harxen 1545
Dirk van Nuland 1564
Wim Krabbendam 1565
Olaf Soons
Jan-Hendrik Donkervoort
Rob Schoppema 1496

Speelschema

DATUM WEDSTRIJD PLAATS UITSLAG VERSLAG
vr 13 oktober Het Kasteel 2 – UVS 5 Wijchen 4½-3½ link
ma 6 november UVS 5 – PION 3 Nijmegen 3-5 link
di 5 december SMB 2 – UVS 5 Nijmegen 5½-2½ link
ma 15 januari UVS 5 – ASV 7 Nijmegen 3½-4½ link
ma 19 februari UVS 5 – Ede 1 Nijmegen 3½-4½ link
vr 16 maart** De Toren Arnhem 5j – UVS 5 Arnhem 6½-1½
vr 13 april* UVS 5 – Elster Toren 1 Arnhem 1-7

* Slotronde bij De Toren Arnhem
**Aanvang 19.30 uur

UVS 5 is gedegradeerd naar de derde klasse

Eindstand


______________________________________________________

Seizoen 2016-2017 [OSBO – 3e klasse G]

Teamsamenstelling

Teamleider: Thei van Laanen

Speelschema

DATUM WEDSTRIJD PLAATS UITSLAG VERSLAG
ma 10 oktober UVS 5 – De Toren Arnhem 7 Nijmegen 4-2
do 10 november Millingen 1 – UVS 5 Millingen ½-5½ link
vr 16 december Tornado 2 – UVS 5 Druten 2½-3½ link
ma 9 januari UVS 5 – SMB 4 Nijmegen 5-1 link
do 9 februari Elster Toren 3 – UVS 5 Elst 1-5 link
ma 6 maart UVS 5 – Het Kasteel 3 Nijmegen 6-0 link
ma 3 april Mook 2 – UVS 5* Nijmegen 1½-4½

* Slotronde bij UVS

Eindstand

UVS 5 is kampioen en promoveert naar de tweede klasse.

____________________________________________________

Seizoen 2015-2016 [OSBO – 2e klasse D]

Teamsamenstelling

ronvd fransvdh wimk bertjanb petervdd2
theivl ruudvr2 dirkvn wimh

Teamleider: Thei van Laanen

Speelschema

DATUM WEDSTRIJD PLAATS UITSLAG VERSLAG
di 13 oktober SMB 2 – UVS 5 Nijmegen 5½-2½ link
ma 9 november UVS 5 – Zutphen 2 Nijmegen 1-7 link
di 8 december Zevenaar 2 – UVS 5 Zevenaar 5½-2½ link
ma 11 januari UVS 5 – ASV 7 Nijmegen 5½-2½ link
di 16 februari Theothorne – UVS 5* Dieren 4-4 link
do 10 maart UVS 5 – Velp Nijmegen 2½-5½ link
vr 15 april UVS 5 – Rokade 2 Arnhem** 2-6 link

* aanvang 19.45 uur
**Slotronde bij ASV

Eindstand

r7s

UVS 5 is gedegradeerd naar de 3e klasse.

____________________________________________________

Seizoen 2014-2015 [OSBO – 3e klasse H]

Teamsamenstelling
team5
[rt Jan Zwikker 1614]
[r Ron van Dijk 1585]
[r Dirk van Nuland 1552]

r = reserve
rt = reserve voor thuiswedstrijden

Speelschema

DATUM WEDSTRIJD PLAATS UITSLAG VERSLAG
ma 13 oktober UVS 5 – Millingen Nijmegen 4-2
do 13 november Mook 2 – UVS 5 Mook 2-4 link
ma 8 december UVS 5 – ASV 9 Nijmegen 3-3 link
do 22 januari Elster Toren 3 – UVS 5 Elst 2½-3½ link
ma 9 februari UVS 5 – Het Kasteel 4 Nijmegen 5-1 link
vr 13 maart PION 4 – UVS 5 Groesbeek 2½-3½ link
do 16 april UVS 5 – SMB 4 Mook* 5-1 link

*Slotronde bij Mook

Eindstand

r7s

UVS 5 is kampioen en promoveert naar de tweede klasse OSBO!

Individuele prestaties

totaal
____________________________________________________

Seizoen 2013-2014 [OSBO – 2D]

Teamsamenstelling
1. Ruud van Roosmalen
2. Thei van Laanen /Teamleider
3. Wim Heuvelmans
4. Bert-Jan Boer
5. Clive Michelo
6. Frans Nijenhuis
7. Harrie Berkers
8. Jasper van Dalen

Speelschema en links naar de verslagen
25 – 10 (vr) Variant – UVS 5: 4-4
11 – 11 (ma) UVS 5 – Wageningen 4: 4-4
12 – 12 (do) ASV 7 – UVS 5: 6-2
13 – 01 (ma) UVS 5 – Elster Toren 2: 1-7
10 – 02 (ma) UVS 5 – Het Kasteel 2: 3-5
21 – 03 (vr) PION 3 – UVS 5: 4½-3½
11 – 04 (vr) UVS 5 – Mook: 2-6

UVS 5 is gedegradeerd.

Eindstand

r7s

Individuele prestaties

perstotaal
_____________________________________________________________

Eindstand seizoen 2012-2013

 

Individuele prestaties

Speelschema en links naar de verslagen
UVS 5 OSBO Klasse 3D
26 – 10 (vr) PION 4 – UVS 5 uitslag 3-3
12 – 11 (ma) UVS 5 – SMB 3 uitslag 2-4
10 – 12 (ma) UVS 5 – Velp 2 uitslag 4½-1½
18 – 01 (vr) Het Kasteel 4 – UVS 5 (Wijchen) uitslag 1-5
11 – 02 (ma) UVS 5 – ASV 9 uitslag 4½-1½
12 – 03 (di) De Sleutelzet – UVS 5 (Arnhem) uitslag 2-4
09 – 04 (di) UVS 5 – Doetinchem 2 (Nijmegen) uitslag 4-2
Slotronde bij SMB 3.

_____________________________________________________________

Eindstand seizoen 2011-2012

stand
Klasse 4B Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7
1. PION 5 11 26½ x 3 6 5
2. UVS 5 11 25½ 3 x 5 4
3. SMB 5 6 16 0 1 x 5 4
4. De Toren Arnhem 9 6 16 ½ 1 x 5
5. ASV 13 4 17½ 1 x 2 5
6. Tornado 2 4 14½ ½ 2 4 x 4
7. ASV 11 j 0 10 1 2 1 2 x

Individuele prestaties

UVS 5 1 2 3 4 5 6 7 Ap Bp KNSB TPR W-We
1. Frans Nijenhuis 1 1 0 3 2 1555 1693 +0,0
2. Onno Marres 1 1 1 1 1 1 6 6 1551 1891 +1,2
3. Wim Heuvelmans 0 1 ½ ½ 4 2 1282
4. Jan van de Westelaken 1 1 1
5. Harrie Berkers 1 1 1 ½ 4 1551 1783 +0,6
6. Wim van den Broek 1 1 1 ½ 1 5 1488 1714 +0,9
7. Tobi van Scheijndel 1 ½ 0 1 ½ 5 3 1439
8. R, Kerkhoven 0 1 0
9. Rob Lubbers 1 ½ ½ 0 4 2 1284 1198 +0,3
10. Jaap Stork 0 1 ½ 3 1231 1215 -0,5

Speelschema en links naar de verslagen
UVS 5 OSBO Klasse 4B
21 – 10 (vr) ASV 11j – UVS 5 (Arnhem)*
07 – 11 (ma) UVS 5 vrij
05 – 12 (ma) UVS 5 – De Toren 9
19 – 01 (do) ASV 13 – UVS 5 (Arnhem)
13 – 02 (ma) UVS 5 – Tornado 2
13 – 03 (di) SMB 5 – UVS 5 (Nijmegen)
20 – 04 (vr) UVS 5 – PION 5 (Arnhem)*
Slotronde bij ASV 13.
* Aanvang 19:30
_____________________________________________________________

Eindstand seizoen 2010-2011

Klasse 3H Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8
1. OPC 10 25½ x 4 3 3 2 4 5
2. Schaakstad 6 10 24½ 2 x 2 4 5
3. SMB 5 10 20 4 x ½
4. ASV 8 9 26½ 3 x 4
5. De Elster Toren 2 9 25 3 2 x 4
6. De Toren Arnhem 7 j 3 17½ 4 1 ½ x 3 5
7. Wageningen 6 3 16 2 ½ 3 x 4
8. UVS 5 0 13 1 2 2 1 2 x

Individuele prestaties

UVS 5 1 2 3 4 5 6 7 Ap Bp KNSB TPR W-We
1. Onno Marres 0 ½ 0 0 0 ½ 1 7 2 1585 1399 -1,2
2. W. Heuvelmans ½ 1 ½ 1542
3. Wim de Jong 1 0 0 1 1 ½ 6 1494 1611 +0,4
4. Rob Schoppema ½ 0 2 ½ 1557 1335 -0,6
5. Wim van den Broek 0 1 0 1 0 0 6 2 1492 1426 -0,1
6. Rob Lubbers 0 0 0 0 0 0 6 0 1300 1115 -0,9
7. Jaap Stork 0 ½ 0 0 1 0 1 7 1284 1325 +0,6
8. Toby van Scheijndel 0 0 ½ 1 0 ½ 0 7 2 1245

Speelschema en links naar de verslagen

UVS 5 OSBO Klasse 3H
15 – 10 (vr) UVS 5 – De Toren Arnhem 7 j* (Arnhem) uitslag 1-5
11 – 11 (do) De Elster Toren 2– UVS 5  (Elst) uitslag 4-2
06 – 12 (ma) UVS 5 – OPC uitslag 1-5
13 – 01 (do) Wageningen 5 – UVS 5       (Wageningen) uitslag 4-2
15 – 02 (di) Schaakstad 6 – UVS 5          (Apeldoorn)# uitslag 3½-2½
14 – 03 (ma) UVS 5 – ASV 8 uitslag 2-4
11 – 04 (ma) SMB 5 – UVS 5 uitslag 2½ – 3½
Slotronde bij UVS 5

_____________________________________________________________

Eindstand seizoen 2009-2010

Klasse 3E Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8
1. Bennekom 3 13 28 x 3 4 5
2. Het Kasteel 3 12 30 x 4 4 5
3. Wageningen 4 10 24½ 3 2 x 3 6
4. OPC 6 20½ ½ x 3 3
5. PION 4 6 19½ 2 3 3 x 2
6. ASV 8 5 17 ½ 1 3 x 4
7. UVS 5 4 15½ 2 0 4 x 4
8. De Cirkel 3 0 13 1 2 2 x

Individuele prestaties

UVS 5 1 2 3 4 5 6 7 Ap Bp KNSB TPR W-We
1. Theo Felet 0 1 0 1 1 ½ ½ 7 4 1688
2. Wim Van den Broek ½ ½ 0 1 0 0 0 7 2 1525 1384 -1,3
3. Harrie Berkers 0 0 0 0 1 0 1 7 2 1594 1530 -0,6
4. Rob Lubbers 0 1 0 ½ 1 0 0 7 1311 1465 +1,1
5. Sjoerd Sytema 0 1 0 1538 1372 -0,4
6. Wim de Jong 0 0 1 1 1 ½ 6 1482
7. Jaap Stork 1 0 0 ½ 0 0 0 7 1304 1266 -0,5

Speelschema en links naar de verslagen
UVS 5 OSBO Klasse 3E
12 – 10 (ma) UVS 5 – OPC uitslag 1½-4½
19 – 11 (do) ASV 8 – UVS 5 (Arnhem) uitslag 3½-2½
07 – 12 (ma) UVS 5 – Wageningen 4 uitslag 0-6
15 – 01 (vr) PION 4 – UVS 5 (Groesbeek) uitslag 2-4
08 – 02 (ma) UVS 5 – De Cirkel 3 uitslag 4-2
12 – 03 (vr) Het Kasteel 3 – UVS 5 (Wijchen) uitslag 4½-1½
19 – 04 (ma) Bennekom 3 – UVS 5 (Bennekom) uitslag 4-2
Slotronde bij Bennekom 3.

_____________________________________________________________

Eindstand seizoen 2008 – 2009

 

Klasse 4F Mp Bp 1 2 3 4 5 6
1. UVS 5 8 21 x 3 5 5 3 5
2. Ede 3 8 20½ 3 x 3 5 5
3. Het Kasteel 5 5 16½ 1 3 x
4. Tornado 2 5 14 1 x 3 5
5. ASV 11 4 12 3 1 3 x
6. Variant 2 j 0 6 1 1 ½ 1 x

UVS 5 kampioen!

Individuele resultaten

UVS 5 1 2 3 4 5 6 7 Ap Bp KNSB TPR
1. Justin Sewalt 1 1 1r 1 1 5 5 1780
2. Onno Marres 0 1 0 1012
3. Harry Huisman 0 0 0 1 1 5 2 1534 1452
4. Donald Eeuwes 1 1 1 1 1 5 5 1777
5. Martijn Looijs ½ 1 ½ 1275
6. Sjoerd Sytema 1 1 1 1538 1731
7. Wim van den Broek 0 1 1 3 2 1525 1461
8. Jorgen Willemsen 1 1 0 1 4 3 1456 1728
9. Theo Felet 1 1 1 193
10. Rob Lubbers 1 0 ½ 0 4 1358 1513

 

Speelschema en links naar de verslagen

UVS 5 OSBO Klasse 4F
06 – 10 (ma) UVS 5 – Tornado 2 uitslag 5 – 1
13 – 11 (do) Ede 3 – UVS 5 (Ede)  uitslag 3 – 3
08 – 12 (..) Vrij
12 – 01 (ma) UVS 5 – ASV 11 uitslag 3 – 3
13 – 02 (vr) Vrij
09 – 03 (ma) UVS 5 – Het Kasteel 5 uitslag 5 – 1
24 – 04 (vr) Variant 2 j – UVS 5 (Wijchen) uitslag 1 – 5
Slotronde bij Het Kasteel 3.

 

Share