UVS3-SOS

Seizoen 2019-2020 [SOS – 2e klasse F]

Voorlopige teamsamenstelling

Olaf Soons   1576
Frans Nijenhuis   1572
Ismail Jamshedy   1567
Frederik de la Fonteijne   1539
Mark Baltussen   1531
Jan Hendrik Donkervoort (T)   1522
Thomas Berghuis   1504
Onno Marres   1497

Speelschema

DATUM WEDSTRIJD PLAATS UITSLAG VERSLAG
ma 21 oktober UVS 3 – Theothorne 1 Nijmegen
di 12 november Doetinchem 1 – UVS 3 Doetinchem
ma 9 december UVS 3 – ASV 4 Nijmegen
do 9 januari Wageningen 2 – UVS 3 Wageningen
di 11 februari Twello 1 – UVS 3 Twello
ma 9 maart UVS 3 – Veenendaal 2 Nijmegen
vr 3 april Rhenen 1 – UVS 3 Arnhem (ASV)

Stand


_____________________________________

Seizoen 2018-2019 [SOS – 3e klasse E]

Teamsamenstelling

Wim Krabbendam   1498
Theo Felet   1497
Frederik de la Fonteijne   1495
Luc van Harxen   1487
Niels Korporaal   1485
Jos Buijs   1469
Rob Schoppema   1462
Jan Hendrik Donkervoort   1414
Wim van den Broek (T)   1411

Speelschema

DATUM WEDSTRIJD PLAATS UITSLAG VERSLAG
ma 15 okt DSG 1 – UVS 3 Doesburg 3½-4½ link
ma 12 nov UVS 3 – UVS 4 Nijmegen 5-3 link
ma 10 dec UVS 3 – Velp 2 Nijmegen 5½-2½ link
vr 18 jan Het Kasteel 2 – UVS 3 Wijchen 4½-3½
ma 11 feb UVS 3 – ASV 8 Nijmegen 7½-½ link
di 12 mrt SMB 3 – UVS 3 Nijmegen 2½-5½ link
do 4 apr UVS 3 – Wageningen 3 Wageningen 4-4 link

Stand


______________________________________
Met ingang van het seizoen 2018-2019 werd de regionale competitie gescheiden van de nu uitgebreide KNSB-competitie. Hieronder vind je de resultaten van het voormalige UVS 7 in eerdere seizoenen.
______________________________________

Seizoen 2017-2018 [OSBO – 3e klasse G]

jaaps robertk

Peter van der Doef   1397
Arjan Schoonen   1134
Fulvio Federico Farina  
Suzanne van Winkel  
Joris Leijten (T)   1225
Jaap Stork   1160
Robert Kerkhoven   861

Speelschema

DATUM WEDSTRIJD PLAATS UITSLAG VERSLAG
ma 9 oktober UVS 7 – Mook 2 Nijmegen 0-6
vr 10 november Het Kasteel 3 – UVS 7 Wijchen 4½-1½
ma 4 december UVS 7 – ASV 8 Nijmegen ½-5½
vr 19 januari PION 4 – UVS 7 Groesbeek 4-2
ma 19 februari UVS 7 – Millingen 1 Nijmegen ½-5½
di 13 maart SMB 4 – UVS 7 Nijmegen 3½-2½
do 12 april* vrij*

* slotronde bij Mook

Eindstand


____________________________________________

Seizoen 2016-2017 [OSBO – 3e klasse E]

Teamsamenstelling

Teamleider: Valerie Janssen

Speelschema

DATUM WEDSTRIJD PLAATS UITSLAG VERSLAG
ma 10 oktober UVS 7 – OPC 1 Nijmegen 2-4
di 8 november SMB 5 – UVS 7** Nijmegen 4½-1½ link
ma 12 december UVS 7 – Rhenen 1 Nijmegen 1-5
do 12 januari Edese SV 3 – UVS 7 Ede 4-2
ma 6 februari UVS 7 – Wageningen 5 Nijmegen 2½-3½
do 16 maart Veenendaal 3 – UVS 7 Veenendaal 2-4
do 13 april UVS 7 – De Cirkel 3* Wageningen 2½-3½

* slotronde bij Wageningen
** aanvang 19.30 uur

Eindstand

UVS 7 is gedegradeerd naar de 4e klasse.

_____________________________________________________

Seizoen 2015-2016 [OSBO – 4C ]

Teamsamenstelling

wimvdb arjans robl ruthp

Teamleider: Wim van de Broek

Speelschema

DATUM WEDSTRIJD PLAATS UITSLAG VERSLAG
do 15 oktober Wageningen 7 – UVS 7 Wageningen 2½-1½ link
ma 9 november UVS 7 – De Toren Arnhem 10 Nijmegen 4-0 link
vr 18 december Veenendaal 6j – UVS 7* Veenendaal 2½-1½ link
ma 11 januari UVS 7 – SMB 7 Nijmegen 1-3
vr 19 februari Tornado 4 – UVS 7 Druten 2-2
vr 11 maart UVS 7 – ASV 12j* Arnhem 3-1
vr 8 april Mook 3 – UVS 7 Arnhem** 1½-2½

* aanvang 19.30 uur
**Slotronde bij ASV

Eindstand

r7s
_____________________________________________________

Seizoen 2014-2015 [OSBO – 4e klasse D]

Teamsamenstelling
team7

Speelschema

DATUM WEDSTRIJD PLAATS UITSLAG VERSLAG
vr 24 oktober Tornado 3 – UVS 7 Druten 4-2
ma 10 november UVS 7 – SMB 5 Nijmegen 2-4 link
do 18 december ASV 12 – UVS 7 Arnhem 2½-3½ link
vr 16 januari UVS 7 – ASV 11j** Nijmegen 3-3 link
ma 9 februari De Toren 8 – UVS 7 Arnhem 2½-3½ link
ma 9 maart vrij
vr 17 april UVS 7 – Dodewaard Arnhem* 3-3

*Slotronde bij ASV
**aanvang 19.30 uur.

Eindstand

r7s

Individuele prestaties

totaal
_____________________________________________________

Seizoen 2013-2014 [OSBO – 4D]

Teamsamenstelling
1. Jaap Stork /Teamleider
2. Rob Lubbers
3. Joris Leijten
4. Valerie Janssen
5. Robert Kerkhoven
6. Ruth Plaggenborg

Speelschema en links naar de verslagen
25 – 10 (vr) ASV 11j – UVS 7*: 4½-1½
11 – 11 (ma) UVS 7 – Mook 2: 1-5
09 – 12 (ma) UVS 7 – Millingen: 3½-2½
13 – 01 (ma) vrij
14 – 02 (vr) UVS 7 – ASV 11j: 3-3
13 – 03 (do) Mook 2 – UVS 7: 5-1
11 – 04 (vr) Millingen – UVS 7: 5½-½

Eindstand

r6s

Individuele prestaties

perstotaalitle

Share