UVS2-SOS

Seizoen 2019-2020 [SOS – 2e klasse G]

Teamsamenstelling

Thierry Pol   1691
Marcel Krivec   1682
Simon van Dijk (T)   1676
Marcel Verstappen   1669
Frans van den Hooven 1616
Bert-Jan Boer   1614
Ruud van Roosmalen   1606
Tobi van Scheijndel   1581

Speelschema

DATUM WEDSTRIJD PLAATS UITSLAG VERSLAG
ma 21 oktober UVS 2 – Tornado 1 Nijmegen 6½-1½
vr 15 november PION 2 – UVS 2 Groesbeek 3-5 link
ma 9 december UVS 2 – ASV 6 Nijmegen
do 16 januari Millingen 1 – UVS 2 Millingen
do 20 februari ASV 5 – UVS 2 Arnhem
ma 9 maart UVS 2 – Mook 1 Nijmegen
do 2 april Wageningen 3 – UVS 2 Wageningen

Stand


______________________________________

Seizoen 2018-2019 [SOS – 2e klasse G]

Teamsamenstelling

Derek Hoover   1590
Thei van Laanen (T)   1588
Ruud van Roosmalen 1588
Frans Nijenhuis   1582
Olaf Soons   1582
Abdul Abdel Aziz   1565
Onno Marres   1554
Wim Heuvelmans   1549
Tobi van Scheijndel   1528

Speelschema

DATUM WEDSTRIJD PLAATS UITSLAG VERSLAG
ma 15 okt UVS 2 – ASV 4 Nijmegen 2½-5½ link
do 15 nov Millingen 1 – UVS 2 Millingen 3-5 link
ma 10 dec UVS 2 – Zevenaar 2 Nijmegen 4½-3½ link
do 17 jan Koningsw./Tornado 2 – UVS 2 Beuningen 5½-2½ link
ma 11 feb UVS 2 – Theothorne 1 Nijmegen 3½-4½ link
vr 22 mrt PION 2 – UVS 2 Groesbeek 5-3 link
vr 19 apr Het Kasteel 1 – UVS 2 Beuningen* 4-4
* Slotronde bij Koningswaal/Tornado

Stand


______________________________________
Met ingang van het seizoen 2018-2019 werd de regionale competitie gescheiden van de nu uitgebreide KNSB-competitie. Hieronder vind je de resultaten van het voormalige UVS 6 in eerdere seizoenen.
______________________________________

Seizoen 2017-2018 [OSBO – 3e klasse D]

Teamsamenstelling

Tobi van Scheijndel   1391
Wim Heuvelmans   1554
Abdul Aziz  
Jos Buijs   1394
Wim van de Broek (T)   1421
Rob Lubbers   1354
Guus Leufkens   1204

Speelschema

DATUM WEDSTRIJD PLAATS UITSLAG VERSLAG
do 12 oktober Elster Toren 3 – UVS 6 Elst 2-4 link
ma 6 november UVS 6 – Velp 2 Nijmegen 4-2 link
do 14 december ASV 11 – UVS 6 Arnhem 2-4 link
ma 15 januari UVS 6 – Wageningen 6 Nijmegen 3½-2½ link
do 22 februari OPC 1 – UVS 6 Oosterbeek 2-4 link
ma 5 maart vrij
do 19 april* UVS 6 – Sleutelzet Wageningen 2½-3½

* Slotronde bij Wageningen

UVS 6 is kampioen en promoveert naar de tweede klasse

Eindstand


_______________________________________________

Seizoen 2016-2017 [OSBO – 3e klasse D]

Teamsamenstelling

Teamleider: Wim van den Broek

Speelschema

DATUM WEDSTRIJD PLAATS UITSLAG VERSLAG
do 13 oktober ASV 11- UVS 6 Arnhem 3-3
ma 7 november UVS 6 – Het Kasteel 4 Nijmegen 3-3
ma 12 december UVS 6 – Koningswaal 2 Nijmegen 3½-2½
di 10 januari SMB 3 – UVS 6** Nijmegen 5½-½
ma 6 februari UVS 6 – De Sleutelzet 1 Nijmegen 4-2
di 14 maart Zevenaar 3 – UVS 6 Zevenaar 4½-1½
vr 7 april UVS 6 – Toren Arnhem 6j** Arnhem 1½-4½

* Slotronde bij De Toren Arnhem
** Aanvang 19.30 uur

Eindstand


____________________________________________________

Seizoen 2015-2016 [OSBO – 3e klasse H]

Teamsamenstelling

tobivs fransn erickm josbuijs harrieb valerie

Teamleider: Valerie Janssen

Speelschema

DATUM WEDSTRIJD PLAATS UITSLAG VERSLAG
ma 12 oktober UVS 6 – SMB 5 Nijmegen 2½-3½
do 12 november Elster Toren 3 – UVS 6 Elst 3-3
ma 7 december UVS 6 – Het Kasteel 3 Nijmegen 4-2
do 14 januari Millingen – UVS 6 Millingen 3½-2½
do 18 februari UVS 6 – ASV 8 Nijmegen 2½-3½
vr 18 maart Tornado 2j – UVS 6* Druten 1-5
vr 8 april UVS 6 – PION 4 Millingen** 3½-2½ link

* Aanvang 19.30 uur
**Slotronde bij Millingen

Eindstand

r7s
____________________________________________________

Seizoen 2014-2015 [OSBO – 3e klasse G]

Teamsamenstelling
team6
[rt Erick Moeri 1321]
[r Frederik de la Fonteijne 1352 ](?)
[rt Gunnar Jendis 1329]

r = reserve
rt = reserve voor thuiswedstrijden

Speelschema

DATUM WEDSTRIJD PLAATS UITSLAG VERSLAG
do 23 oktober ASV 8 – UVS 6 Arnhem 3½-2½
ma 10 november UVS 6 – Zevenaar 2 Nijmegen 2½-3½
vr 12 december Velp 2 – UVS 6 Velp 2-4 link
vr 16 januari UVS 6 – De Toren 5j** Nijmegen 3½-2½ link
ma 9 februari Doesborgh 2 – UVS 6 Doesburg 2-4
ma 9 maart UVS 6 – De Sleutelzet Nijmegen 3-3
di 14 april SMB 3 – UVS 6 Nijmegen* 5-1

*Slotronde bij SMB
**aanvang 19.30 uur.

Eindstand

r7s

Individuele prestaties

totaal
_____________________________________________________

Seizoen 2013-2014 [OSBO – 4F]

Teamsamenstelling
1. Wim van den Broek
2. Tobi van Scheijndel /Teamleider
3. Dimitrij Lintchuk
4. Guus Leufkens
5. Gunnar Jendis
6. Arjan Schoonen

Speelschema en links naar de verslagen
21 – 10 (ma) UVS 6 – Tornado 2: 4-2
12 – 11 (di) De Cirkel 4 – UVS 6: 3-3
12 – 12 (do) ASV 12 – UVS 6: 2-4
17 – 01 (vr) UVS 6 – De Toren 9 j*: 3-3
10 – 02 (ma) Rhenen 2 – UVS 6: 3-3
10 – 03 (ma) UVS 6 – Wageningen 7: 4-2
04 – 04 (vr) Bennekom 4 – UVS 6: 1½-4½
Slotronde bij ASV
* Aanvang om 19:30 uur

UVS 6 is gepromoveerd.

Eindstand

r7s

Individuele prestaties

perstotaal
_____________________________________________________

Eindstand seizoen 2012-2013

Individuele prestaties

Zie de OSBO site (4F)

Speelschema en links naar de verslagen
UVS 6 OSBO Klasse 4F
19 – 10 (vr) ASV 11j – UVS 6 uitslag 3-3
12 – 11 (ma) UVS 6 – Wageningen 7 uitslag 3-3
10 – 12 (ma) De Toren 9 – UVS 6 uitslag 2½-3½
14 – 01 (ma) UVS 6 – SMB 5 uitslag 1½-4½
14 – 02 (do) Mook 2 – UVS 6 uitslag 3-3
11 – 03 (ma) UVS 6 vrij
12 – 04 (vr) UVS 6 – Tornado 2 (Arnhem) uitslag 2-4

Share