UVS4

Seizoen 2019-2020 [KNSB – 6B]

Voorlopige teamsamenstelling

 

Christ Verstegen   1643
Lambert Hofman 1630
Bert-Jan Boer 1614
Ismail Jamshedy 1567
Frederik de la Fonteijne 1539
Clemens Levink 1529
Dirk van Nuland (T) 1503
Theo Felet 1470
Sjoerd Jansen 1251

Speelschema

DATUM WEDSTRIJD PLAATS UITSLAG VERSLAG
2 november Oud Zuylen Utrecht 3 – UVS 4 Utrecht
23 november Wageningen 4 – UVS 4 Wageningen
14 december UVS 4 – Lekstroom 2 Nijmegen
1 februari Almere 4 – UVS 4 Almere
7 maart UVS 4 – En Passant 3 Nijmegen
28 maart ASV 6 – UVS 4 Arnhem
18 april UVS 4 – Magn. Leidsche Rijn 2 Nijmegen

Stand


____________________________________

Seizoen 2018-2019 [KNSB – 6A]

Teamsamenstelling

 

Ron van Dijk   1686
Sjors Clabbers   1680
Lambert Hofman 1677
Ismail Jamshedy 1642
Bert-Jan Boer 1641
Clemens Levink 1522
Theo Felet 1497
Frederik de la Fonteijne 1495
Dirk van Nuland 1448

Speelschema

DATUM WEDSTRIJD PLAATS UITSLAG VERSLAG
6 oktober UVS 4 – MuConsult Apeldoorn 4 Nijmegen 3½-4½ link
3 november Veenendaal 2 – UVS 4 Veenendaal 3-5 link
24 november UVS 4 – ODI 1 Nijmegen 5-3 link
15 december UVS 4 – Amersfoort 3 Nijmegen 6½-1½ link
9 februari ASV 5 – UVS 4 Arnhem 2½-5½ link
16 maart UVS 4 – Arnhemse Schaakacademie 3 Nijmegen 5-3 link
13 april Wageningen 4 – UVS 4 Wageningen 3½-4½

Stand


______________________________________
Met ingang van het seizoen 2018-2019 werd de regionale competitie gescheiden van de nu uitgebreide KNSB-competitie. Hieronder vind je de resultaten van het voormalige UVS 4 in eerdere seizoenen.
______________________________________

Seizoen 2017-2018 [OSBO – 2e klasse B]

Teamsamenstelling

 

Mathijs Broeren 1800
Marcel Verstappen 1771
Wim de Jong 1597
Frans van den Hooven 1618
Ismail Jamshedy 1672
Thei van Laanen (T) 1673
Onno Marres 1622
Ruud van Roosmalen 1556

Speelschema

DATUM WEDSTRIJD PLAATS UITSLAG VERSLAG
ma 9 oktober UVS 4 – Veenendaal 2 Nijmegen 4½-3½
ma 6 november Rhenen 1 – UVS 4 Rhenen 5-3 link
ma 4 december UVS 4 – Bennekom 2 Nijmegen 3-5
di 16 januari SMB 3 – UVS 4 Nijmegen 5-3 link
do 15 februari Edese SV 2 – UVS 4 Ede 5-3
ma 5 maart UVS 4 – De Cirkel 1 Nijmegen 2½-5½
ma 9 april* Wageningen 4 – UVS 4 Bennekom 4½-3½ link 

* Slotronde bij Bennekom

UVS 4 is gedegradeerd naar de derde klasse

Eindstand


_______________________________________________________

Seizoen 2016-2017 [OSBO – 2e klasse D]

Teamsamenstelling

Teamleider: Marcel Verstappen

Speelschema

DATUM WEDSTRIJD PLAATS UITSLAG VERSLAG
di 11 oktober SMB 2 – UVS 4** Nijmegen 6-2 link
ma 7 november UVS 4 – PION 3 Nijmegen 4½-3½ link
ma 12 december UVS 4 – Mook 1 Nijmegen 3½-4½ link
vr 20 januari Tornado 1 – UVS 4 Druten 3½-4½ link
ma 6 februari UVS 4 – ASV 8 Nijmegen 4½-3½ link
vr 10 maart Het Kasteel 2 – UVS 4 Wijchen 1½-6½ link
vr 31 maart UVS 4 – Toren Arnhem 5j** Arnhem 2-6 link

* Slotronde bij
** Aanvang 19.30 uur

Eindstand

____________________________________________________

Seizoen 2015-2016 [OSBO – 2e klasse C]

Teamsamenstelling

arnos klausw onnom elwinb lambert
justins josc wimdj ismailj

Teamleider: Lambert Hofman

Speelschema

DATUM WEDSTRIJD PLAATS UITSLAG VERSLAG
ma 12 oktober UVS 4 – Edese SV Nijmegen 3½-4½ link
do 12 november Koningswaal – UVS 4 Beuningen 4½-3½ link
ma 7 december UVS 4 – SMB 3 Nijmegen 6-2
vr 15 januari PION 3 – UVS 4 Groesbeek 4-4 link
do 18 februari UVS 4 – Elster Toren 2 Nijmegen 7-1 link
do 10 maart Mook – UVS 4 Mook 5½-2½ link
vr 15 april De Cirkel – UVS 4 Ede* 4-4

*Slotronde bij De Cirkel

Eindstand

r7s
____________________________________________________

Seizoen 2014-2015 [OSBO – 2e klasse D]

Teamsamenstelling
team4
[rt Bart van Leeuwen 1785]
[rt Frans van Baardewijk 1704]
[rt Jan van de Westelaken 1675]

r = reserve
rt = reserve voor thuiswedstrijden

Speelschema

DATUM WEDSTRIJD PLAATS UITSLAG VERSLAG
ma 13 oktober UVS 4 – Pallas 3 Nijmegen 6½-1½
wo 12 november Schaakstad 4 – UVS 4 Apeldoorn 4½-3½ link
ma 8 december UVS 4 – VDS 2 Nijmegen 6½-1½ link
di 13 januari Theothorne – UVS 4 Dieren 3½-4½ link
ma 9 februari UVS 4 – Zeven Pionnen Nijmegen 6-2 link
ma 9 maart Zutphen 2 – UVS 4 Zutphen 3½-4½ link
vr 10 april ASV 6 – UVS 4 Arnhem* 5-3 link

*Slotronde bij ASV

Eindstand

r7s

Individuele prestaties

totaal
_____________________________________________________

Seizoen 2013-2014 [OSBO – 2B]

Teamsamenstelling
1. Klaus Wüstefeld
2. Onno Marres
3. Lambert Hofman
4. Jan Zwikker
5. Frans van den Hooven
6. Wim de Jong / Teamleider
7. Bart van Leeuwen
8. Wim Krabbendam

Speelschema en links naar de verslagen
21 – 10 (ma) UVS 4 – Bennekom 2: 3-5
14 – 11 (do) Wageningen 5 – UVS 4: 5-3
09 – 12 (ma) UVS 4 – VSG 2: 4½-3½
23 – 01 (vr) Schaakmaat 2j – UVS 4: 6-2
10 – 02 (ma) De Toren 4 – UVS 4: 4½-3½
10 – 03 (ma) UVS 4 – Veenendaal 4: 5-3
11 – 04 (vr) PSV DoDO 2 – UVS 4: 3-5

Eindstand

r7s

Individuele prestaties

perstotaal
_____________________________________________________

Eindstand seizoen 2012-2013

 

 

Zie de OSBO site (2C)

Individuele prestaties

Speelschema en links naar de verslagen
UVS 4 OSBO Klasse 2C
15 – 10 (ma) UVS 4 – Wageningen 5 uitslag 3-5
23 – 11 (vr) PSV DoDo 2 – UVS 4 uitslag 3-5
10 – 12 (ma) UVS 4 – ASV 7 uitslag 4½-3½
14 – 01 (ma) Bennekom 2 – UVS 4 uitslag 5-3
15 – 02 (vr) De Toren 6j – UVS 4 uitslag 1-7
11 – 03 (ma) UVS 4 – De Cirkel 2 uitslag 4½-3½
08 – 04 (ma) Edese SV – UVS 4 (Bennekom) uitslag 3½-4½
Slotronde bij Bennekom.

_____________________________________________________________

Eindstand seizoen 2011-2012

stand
Klasse 2D Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8
1. Mook 14 41 x 5 6 6 6 7
2. Bennekom 2 10 33½ 3 x 2 5 5 6 6
3. Wageningen 4 8 31 2 6 x 3 3 5
4. UVS 4 7 28 2 3 5 x 4 3
5. Het Kasteel 3 7 25½ 2 3 4 x 5
6. ASV 6 6 30½ 2 5 3 x 6
7. OPC 2 18½ 2 3 2 x 6
8. Rhenen 2 16 1 5 ½ 2 x

Individuele prestaties

UVS 4 1 2 3 4 5 6 7 Ap Bp KNSB TPR W-We
1. Thei van Laanen ½ ½ ½ 0 1 1 6 1618 1699 +0,9
2. Rob Schoppema 0 0 0 0 4 0 1542 1363 -1,0
3. Wim de Jong 0 ½ 1 0 ½ 1 6 3 1524 1674 +1,1
4. Marcel Verstappen ½ ½ 0 1 1 1 1 7 5 1703 1830 +1,2
5. Ruud van Roosmalen 0 1 1 0 ½ 1 6 1683 1730 +0,4
6. Tobi van Scheijndel 0 1 0 1450
7. Frans Nijenhuis 0 1 2 1 1555 1720 +0,4
8. Wim Krabbendam ½ 1 1 0 1 1 6 1645 1804 +1,2
9. Merijn Dammers 0 ½ 0 0 4 ½ 1298
10. Bert-Jan Boer 0 ½ 0 ½ 1 ½ 6 1673 1572 -1,3
11. Theo Felet ½ ½ ½ 1 0 1 6 1580 1670 +0,7
12. Harrie Berkers 0 1 0 1551 1423 -0,3
13. Onno Marres 1 1 1 1551 1766 +0,6

Speelschema en links naar de verslagen
UVS 4 OSBO Klasse 2D
10 – 10 (ma) UVS 4 – Mook
07 – 11 (ma) Bennekom 2 – UVS 4 (Bennekom)
08 – 12 (do) ASV 6 – UVS 4 (Arnhem)
09 – 01 (ma) UVS 4 – Wageningen 4
13 – 02 (ma) Rhenen – UVS 4 (Rhenen)
12 – 03 (ma) UVS 4 – Het Kasteel 3
11 – 04 (wo) OPC – UVS 4
Slotronde bij UVS 4.

_____________________________________________________________

Eindstand seizoen 2010-2011

Klasse 3F Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8
1. UVS 4 11 28 x 3 4 5
2. Rhenen 10 30 x 3 5 3 5 6
3. Millingen 9 22 3 x
4. PION 4 8 24 3 1 x 3 5 4
5. Wageningen 5 7 21½ ½ 3 x 5 2 5
6. Het Kasteel 5 7 20½ 2 3 1 1 x
7. Mook 2 4 16 1 1 2 4 x 4
8. SMB 6 0 5 ½ 0 ½ 1 ½ 2 x

UVS 4 Kampioen!
Individuele prestaties

UVS 4 1 2 3 4 5 6 7 Ap Bp KNSB TPR W-We
1. Ruud van Roosmalen 1 1 1 ½ ½ 5 4 1678 1750 +0,1
2. Theo Felet 0 1 0 0 1 1 1r 7 4 1683 1581 -0,8
3. Bart van Leeuwen 0 1 1 1 0 1 1 7 5 1677 1651 +0,1
4. Thei van Laanen 1 1 0 ½ 0 1 1 7 1632 1606 -0,2
5. Harrie Berkers 1 0 1 0 0 1 6 3 1578 1451 -1,0
6. Rob Schoppema 1 ½ 1 0 4 1557 1617 +0,4
7. Bert-Jan Boer 1 0 1 1 1 1 6 5 1655 1724 +0,7

Speelschema en links naar de verslagen
UVS 4 OSBO Klasse 3F
15 – 10 (vr) Het Kasteel 5 – UVS 4     (Wijchen) uitslag 2-4
08 – 11 (ma) UVS 4 – Mook 2 uitslag 5-1
09 – 12 (do) Wageningen 5 – UVS 4    (Wageningen) uitslag 3½-2½
10 – 01 (ma) UVS 4  – Rhenen uitslag 3½-2½
14 – 02 (ma)  UVS 4 –  Pion 4 uitslag 3-3
17 – 03 (do) Millingen – UVS 4 (Millingen aan de Rijn) uitslag 1½-4½
15 – 04 (vr) UVS 4 – SMB 6               (Wijchen) uitslag 5½-½
Slotronde bij Het Kasteel 5

_____________________________________________________________

Eindstand seizoen 2009 – 2010

Klasse 2D Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8
1. De Elster Toren 14 41 x 5 5 6 7 6
2. De Toren Arnhem 5 10 35 3 x 3 6
3. Variant 9 30½ 3 5 x 4 5
4. Mook 7 28½ x 4 3 6 6
5. SMB 4 7 28 2 2 4 x
6. ASV 7 6 21½ 1 ½ 5 x 5 5
7. Koningswaal 2 19½ 4 2 3 x 4
8. UVS 4 1 20 2 3 2 3 4 x

Individuele prestaties

UVS 4 1 2 3 4 5 6 7 Ap Bp KNSB TPR
1. Mathijs Broeren ½ ½ 0 ½ ½ 0 6 2 1641 1745
2. Bert-Jan Boer ½ ½ 0 0 0 0 ½ 7 1701 1558
3. Donald Eeuwes 1 1 0 0 0 1 1 7 4 1753 1808
4. Frans Nijenhuis 1 ½ 0 1 ½ 0 0 7 3 1565 1673
5. John Zastapilo 0 ½ ½ 3 1 1604
6. Theo Felet ½ ½ 2 1 1810
7. Bart van Leeuwen 0 1 0 0 ½ 1 ½ 7 3 1628
8. Onno Marres 0 0 1 0 0 0 ½ 7 1643 1437
9. Wim Van den Broek ½ 0 2 ½ 1525 1459
10. Rob Schoppema 0 0 1 0 0 1 0 7 2 1598 1462
11. Jaap Stork ½ 1 ½ 1304 1315

Speelschema en links naar de verslagen

UVS 4 OSBO Klasse 2D

22 – 10 (do) ASV 7 – UVS 4 (Arnhem) uitslag 5-3
09 – 11 (ma) UVS 4 – Koningswaal uitslag 4-4
08 – 12 (di) SMB 4 – UVS 4 (Nijmegen) uitslag 5½-2½
11 – 01 (ma) UVS 4 – Mook uitslag 2-6
11 – 02 (do) De Elster Toren – UVS 4 (Elst) uitslag 6-2
08 – 03 (ma) UVS 4 – De Toren Arnhem 5 uitslag 3½-4½
08 – 04 (do) UVS 4 – Variant (Mook) uitslag 3-5
Slotronde bij Mook.

_____________________________________________________________

Eindstand seizoen 2008 – 2009

Klasse 3G Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8
1. Koningswaal 14 33 x 4 4 5 6 5
2. UVS 4 12 29 2 x 4 4
3. Het Kasteel 3 10 27½ 2 2 x 4 5
4. Millingen 8 22 ½ 2 x 4 4 4 5
5. PION 4 5 19 1 2 1 2 x 3
6. Dodewaard 2 4 14½ 0 ½ 2 3 x 3
7. Mook 2 2 14 ½ 2 x
8. SMB 7 1 8 0 ½ 1 ½ 3 x

Individuele prestaties

 

UVS 4 1 2 3 4 5 6 7 Ap Bp KNSB TPR
1. Wim Krabbendam 1 0 ½ 0 ½ 1 0 7 3 1673 1569
2. Rolf van Geel ½ 1 0 ½ 1 1 ½ 7 1695 1753
3. Ruud van Roosmalen 1 1 0 1 1 0 6 4 1668 1652
4. Bert-Jan Boer 1 1 1 ½ 1 1 1 7 1650 2018
5. Thei van Laanen 1 1 1 1 1 ½ 1 7 1587 1948
6. Rob Schoppema 1 ½ 0 1 0 5 1620 1364
7. Harrie Berkers 0 1 1 3 2 1586 1651

 

Speelschema en links naar de verslagen

UVS 4 OSBO Klasse 3G

06 – 10 (ma) Dodewaard 2 – UVS 4 (Dodewaard) uitslag ½ – 5½
10 – 11 (ma) UVS 4 – PION 4 uitslag 4 – 2
12 – 12 (vr) Het Kasteel 3 – UVS 4 (Wijchen) uitslag 2 -4
12 – 01 (ma) UVS 4 – Koningswaal uitslag 4 – 2
09 – 02 (ma) UVS 4 – Mook 2 uitslag 5½ – ½
10 – 03 (di) SMB 7 – UVS 4 (Nijmegen) uitslag 1½ – 4½
16 – 04 (do) UVS 4 – Millingen (Millingen) uitslag 3½ – 2½
Slotronde bij Millingen.

Share