UVS3

Seizoen 2019-2020 KNSB – 4I

[UVS 3 is administratief gepromoveerd naar de 4e klasse vanwege het terugtrekken van Koningswaal]

Teamsamenstelling

Wouter Dinjens   1920
Ruud vd Plassche   1907
Thomas Willemsen   1902
Tsjisang Cheung   1884
Ruud vd Spoel   1847
Koen de Wilt   1798
Klaus Wüstefeld   1796
Ron van Dijk (T)   1745
Sjors Clabbers   1698

Speelschema

DATUM WEDSTRIJD PLAATS UITSLAG VERSLAG
28 september OSV 1 – UVS 3 Oss 5½-2½ link
2 november UVS 3 – Blerick 2 Nijmegen 2½-5½ link
23 november ZwartWit Maastricht 1 – UVS 3 Maastricht 4-4
14 december UVS 3 – Maastricht 1 Nijmegen
1 februari WLC 2 – UVS 3 Eindhoven
7 maart UVS 3 – Zuid Limburg 5 Nijmegen
28 maart Het Kasteel 1 – UVS 3 Wijchen
18 april UVS 3 – Gardé 1 Nijmegen
16 mei De Juiste Z 1 – UVS 3 Noorbeek

Stand

______________________________________

Seizoen 2018-2019 KNSB – 5G]

Teamsamenstelling

Wouter Dinjens   1926
Tsjisang Cheung   1921
Ruud vd Plassche   1909
Ruud vd Spoel   1819
Klaus Wüstefeld   1811
Simon van Dijk   1764
Marion Severijnen   1730
Marcel Krivec (T)   1710
Christ Verstegen   1704

Speelschema

DATUM WEDSTRIJD PLAATS UITSLAG VERSLAG
6 oktober UVS 3 – WLC 2 Nijmegen 4½-3½ link
3 november Eindhoven – UVS 3 Eindhoven 4½-3½ link
24 november UVS 3 – De Combinatie 2 Nijmegen 5-3 link
15 december UVS 3 – SMB 2 Nijmegen 6-2 link
9 februari De Drie Torens 2 – UVS 3 Tilburg 2½-5½ link
16 maart UVS 3 – EVS 1 Nijmegen 2½-5½ link
13 april Nuenen 1 – UVS 3 Nuenen 4-4 link

Stand


______________________________________
Met ingang van het seizoen 2018-2019 werd de regionale competitie gescheiden van de nu uitgebreide KNSB-competitie. Hieronder vind je de resultaten van het voormalige UVS 3 in eerdere seizoenen.
______________________________________

Seizoen 2017-2018 [OSBO – Promotieklasse]

Teamsamenstelling

Jorik Quint   1793
Elwin Berlijn   1823
Simon van Dijk   1629
Marcel Krivec (T)   1592
Klaus Wüstefeld   1787
Ron van Dijk   1753
Lambert Hofman   1785
Bert-Jan Boer   1628

Speelschema

DATUM WEDSTRIJD PLAATS UITSLAG VERSLAG
16 september UVS 3 – UVS 2 Nijmegen 1-7
7 oktober Voorst – UVS 3 Voorst 4½-3½ link
4 november UVS 3 – VDS Nijmegen 2½-5½ link
25 november Rokade – UVS 3 Lichtenvoorde 4½-3½ link
16 december UVS 3 – O&O Nijmegen 2½-5½ link
3 februari ASV 4 – UVS 3 Arnhem 6-2 link
10 maart UVS 3 – Schaakstad A 3 Nijmegen 3-5 link
7 april Koningswaal – UVS 3 Beuningen 6-2 link
21 april UVS 3 – Doetinchem Nijmegen 2½-5½ link

UVS 3 is gedegradeerd naar de eerste klasse

Eindstand


________________________________________

Seizoen 2016-2017 [OSBO – Promotieklasse]

Teamsamenstelling

Teamleider: Wouter Dinjens

Speelschema

DATUM WEDSTRIJD PLAATS UITSLAG VERSLAG
17 september UVS 3 – VDS Nijmegen 1½-6½ link
8 oktober Voorst – UVS 3 Voorst 3½-4½ link
5 november UVS 3 – Doetinchem Nijmegen 5-3 link
26 novemberr Het Kasteel – UVS 3 Wijchen 5-3 link
17 december SMB – UVS 3 Nijmegen 3½-4½ link
4 februari UVS 3 – Rokade Nijmegen 3-5 link
11 maart ASV 5 – UVS 3 Arnhem 3½-4½
1 april UVS 3 – ASV 4 Nijmegen 5½-2½ link
6 mei De Schaakmaat – UVS 3 Apeldoorn 3-5

Eindstand


_____________________________________________________

Seizoen 2015-2016 [OSBO – 1e klasse A ]

Teamsamenstelling

wouterd2 pepijn thomas ivarh2 maartenvr2 erikvo
mathijsb marcelv jasper

Teamleider: Wouter Dinjens

Speelschema

DATUM WEDSTRIJD PLAATS UITSLAG VERSLAG
do 15 oktober Rokade – UVS 3 Lichtenvoorde 3-5 link
ma 9 november UVS 3 – ASV 6 Nijmegen 5½-2½
vr 11 december PION 2 – UVS 3 Groesbeek 4½-3½
ma 11 januari UVS 3 – Het Kasteel 2 Nijmegen 5½-2½
ma 15 februari De Toren Arnhem 3 – UVS 3 Arnhem 1½-6½ link
do 10 maart UVS 3 – Elster Toren Nijmegen 6-2
do 21 april Veenendaal 3 – UVS 3 Lichtenvoorde* 2½-5½ link

* Slotronde bij Rokade

Eindstand

r7s

UVS 3 is kampioen en promoveert naar de Promotieklasse!

________________________________________________________

Seizoen 2014-2015 [OSBO – 2e klasse C]

Teamsamenstelling
team3
[r René ten Bos 1830]

r = reserve

Speelschema

DATUM WEDSTRIJD PLAATS UITSLAG VERSLAG
di 14 oktober Doetinchem 2 – UVS 3 Doetinchem ½-7½
ma 10 november UVS 3 – PION 3 Nijmegen 7½-½ link
do 11 december Elster Toren 2 – UVS 3 Elst 2-6 link
ma 12 januari UVS 3 – Het Kasteel 3 Nijmegen 5½-2½
do 12 februari Mook – UVS 3 Mook 1½-6½ link
ma 9 maart UVS 3 – SMB 2 Nijmegen 7-1 link
do 16 april UVS 3 – ASV 7 Mook* 7-1 link

*Slotronde bij Mook

Eindstand

r7s

UVS 3 is kampioen en promoveert naar de eerste klasse OSBO!

Individuele prestaties

totaal
________________________________________________________

Seizoen 2013-2014 [OSBO – 1B]

Teamsamenstelling
1. René ten Bos
2. Michiel de Kruyf
3. Erik van Oosterhout / teamleider
4. Mathijs Broeren
5. Elwin Berlijn
6. Marco Braam
7. Marcel Verstappen
8. Ismail Jamshedy

Speelschema en links naar de verslagen
21/10/2013 (ma) Zutphen – UVS 3: 4½-3½
11/11/2013 (ma) UVS 3 – ASV 6: 4-4
12/12/2013 (do) ASV 5 – UVS 3: 5½-2½
13/01/2014 (ma) UVS 3 – Rokade: 3½-4½
10/02/2014 (ma) UVS 3 – Elster Toren: 4-4
14/03/2014 (vr) PION 2 – UVS 3: 3-5
07/04/2014 (ma) UVS 3 – SMB 2: 3-5

Door degradatie van OSBO-teams uit de KNSB is UVS 3 helaas gedegradeerd (versterkte degradatie).

Eindstand

r7s

Individuele prestaties

perstotaal
_____________________________________________________

Eindstand seizoen 2012-2013


Individuele prestaties

Zie de OSBO site (2B)

Speelschema en links naar de verslagen
UVS 3 OSBO Klasse 2B
18 – 10 (do) Wageningen 4 – UVS 3 uitslag 3½-4½
12 – 11 (ma) UVS 3 – Koningswaal uitslag 7-1
11 – 12 (vr) Zevenaar 2 – UVS 3 (Zevenaar) uitslag 2½-5½
14 – 01 (ma) UVS 3– Het Kasteel 2 uitslag 3½-4½
11 – 02 (ma) UVS 3 – Elster Toren 2 uitslag 5-3
15 – 03 (vr) Variant – UVS 3 uitslag 3½-4½
12 – 04 (vr) UVS 3 – Edese SV 2 uitslag 7-1

______________________________________________________

Eindstand seizoen 2011-2012

stand
  Klasse 2C Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8  
1. WDC 10 33 x 4 6 4  
2. UVS 3 10 30 4 x 4 2  
3. Variant 8 30½ 2 4 x 3 4  
4. De Toren Arnhem 4 j 7 29½ 4 x 4 4 5  
5. Koningswaal 7 28½ 5 4 x 3 6  
6. Edese SV 2 6 27 4 4 5 x 4 4  
7. Zutphen 2 5 22 6 2 4 x  
8. Doetinchem 2 3 23½ 3 4 x

Individuele prestaties

  UVS 3 1 2 3 4 5 6 7 Ap Bp KNSB TPR W-We  
1. Elwin Berlijn ½ ½ ½ 1 1 ½ 6 4 1952 1916 -0,2  
2. Justin Sewalt 0 1 0 1 1r 1 6 4 1868 1773 -0,6  
3. Klaus Wustefeld 1 1 0 1 ½ 0 0 7 1865 1677 -1,6  
4. Lambert Hofman 0 ½ 1 ½ ½ 0 1 7 1827 1656 -1,5  
5. Mathijs Broeren 0 1 1 0 ½ ½ 6 3 1707 1576 -0,7  
6. Frans van den Hooven 0 1 1 0 ½ 0 6 1671 1593 -0,6  
7. Ismail Jamshedy 1 0 0 ½ 1 5 1727 1575 -0,8  
8. Bart van Leeuwen ½ ½ 1 1 1 5 4 1692 1882 +1,2  
9. Marcel Krivec 0 0 1 0 ½ ½ 6 2 1711 1498 -1,6  
10. Ruud van Roosmalen 1 1 1 1683 1828 +0,4  
11. Theo Felet 0 1 0 1580 1445 -0,3  
 

Speelschema en links naar de verslagen
UVS 3 OSBO Klasse 2C
10 – 10 (ma) Zutphen 2 – UVS 3 (Zutphen)
07 – 11 (ma) UVS 3 – Ede 2
09 – 12 (vr) UVS 3 – De Toren 4j (Arnhem)*
10 – 01 (di) Doetinchem 2 – UVS 3 (Doetinchem)
13 – 02 (ma) UVS 3 – Variant
15 – 03 (do) WDC – UVS 3 (Duiven)
20 – 04 (vr) UVS 3 – Koningswaal (Arnhem)*
Slotronde bij De Toren 4j.
* Aanvang 19:30

______________________________________________________

Eindstand seizoen 2010-2011

  Klasse 2D Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8  
1. Variant 13 36½ x 5 4  
2. Mook 11 32 x 4 5 7  
3. UVS 3 9 32 4 x 3 5 5 7  
4. De Toren Arnhem 4 j 8 27 x 5  
5. ASV 7 6 28 3 5 x 5  
6. Het Kasteel 3 4 22½ 3 1 3 3 x  
7. PION 3 3 25 4 3 3 x  
8. SMB 4 2 21 1 x  

Individuele prestaties

  UVS 3 1 2 3 4 5 6 7 Ap Bp KNSB TPR W-We  
1. Mathijs Broeren 1 1 0 1 0 0 6 3 1684 1712 +0,2  
2. Philippe Friesen ½ 0 1 1 0 0 1 7 1700 1724 +0,2  
3. Justin Sewalt ½ ½ ½ 1 ½ 1 1 7 5 1866 1832 -0,2  
4. Klaus Wustefeld 0 1 0 1 1 1 1 7 5 1881 1839 -0,3  
5. Elwin Berlijn 1 ½ 1 1 1 5   2049    
6. Marcel Verstappen ½ 0 0 ½ 0 1 6 2 1759 1467 -2,2  
7. Lambert Hofman 1 1 1 1825 1899 +0,2  
8. Frans Nijenhuis 0 ½ 0 1 0 0 6 1595 1386 -1,6  
9. Thei van Laanen 0 1 0 1632 1472 -0,4  
10. Frans van den Hooven 1 ½ ½ 1 1 5 4 1661 1767 +0,3  
11. Wim Krabbendam 1 ½ 0r 1 4 1637 1720 +0,3  

Speelschema en links naar de verslagen
UVS 3 OSBO Klasse 2D
15 – 10 (vr) UVS 3 – De Toren Arnhem 4 j*(Arnhem) uitslag 4½-3½
12 – 11 (vr) PION 3 – UVS 3 (Groesbeek) uitslag 3-5
06 – 12 (ma) UVS 3 – ASV 7 uitslag 3-5
11 – 01 (di) SMB 4 – UVS 3 (Nijmegen) uitslag 1-7
18 – 02 (vr) Variant – UVS 3 (Huissen) uitslag 4½-3½
14 – 03 (ma) UVS 3 – Mook 4-4
08 – 04 (vr) Het Kasteel 3 – UVS 3 (Groesbeek) uitslag 3-5
Slotronde bij PION 3.
* Aanvang 19:30

______________________________________________________

Eindstand seizoen 2009 – 2010

  Klasse 2C Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8
1. De Cirkel 14 39 x 5
2. Ede 2 12 33 x 5 5 5 5 6
3. PSV/DoDO 2 8 31 3 x 6 7
4. Voorst 2 8 27 x 2
5. UVS 3 7 27½ 3 2 6 x 4
6. Veenendaal 3 5 27½ 3 3 4 x 6
7. Schaakstad 5 2 25½ 3 x 6
8. Ugchelen 0 13½ ½ 2 1 2 2 x

Individuele prestaties

  UVS 3 1 2 3 4 5 6 7 Ap Bp KNSB TPR
1. Wouter Jans 0 ½ ½ 3 1 1657 1576
2. Marcel Verstappen 0 1 1 1 1 0 1 7 5 1722 1886
3. Justin Sewalt ½ ½ ½ ½ ½ ½ ½ 7   1745
4. Rolf Van Geel 0 1 0 ½ 0 ½ 0 7 2 1700 1557
5. Ruud Van Roosmalen 1 1 0 1 ½ 0 ½ 7 4 1665 1705
6. Mathijs Broeren 1 1 ½ 3 1641 1864
7. Frans Van den Hooven 1 0 0 0 1 1 1 7 4 1649 1680
8. Thei Van Laanen 0 1 0 ½ 0 1 6 1645 1586
9. Wim Krabbendam ½ 1 0 1 0 ½ 6 3 1647 1585
10. Theo Felet 0 1 0   1520
11. Bert-Jan Boer 0 1 0 1701 1466

Speelschema en links naar de verslagen
UVS 3 OSBO Klasse 2C
12 – 10 (ma) UVS 3 – Ede 2 uitslag 3-5
09 – 11 (ma) Voorst 2 – UVS 3 (Voorst) uitslag 2-6
07 – 12 (ma) UVS 3 – PSV DoDO 2 uitslag 2-6
12 – 01 (di) Ugchelen – UVS 3 (Ughelen) uitslag 2½-5½
08 – 02 (ma) UVS 3 – Veenendaal 3 uitslag 4-4
09 – 03 (di) De Cirkel – UVS 3 (Ede) uitslag 5½-2½
08 – 04 (do) Schaakstad 5 – UVS 3 (Ede) uitslag 3½-4½
Slotronde bij Ede 2.

______________________________________________________

Eindstand seizoen 2008 – 2009

 

  Klasse 2D Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8
1. Wageningen 3 13 37½ x 4 5 6 5
2. Velp 12 32½ x 5 5
3. ASV 6 10 32½ x 5 6
4. Mook 7 29½ 4 3 3 x 4 4 7
5. SMB 4 5 28½ 3 4 x 6 5
6. UVS 3 5 24½ 2 4 2 x 6
7. PION 3 3 17½ ½ 3 2 1 x 4
8. Doesborgh 1 21½ 3 3 2 4 x

Individuele prestaties

 

  UVS 3 1 2 3 4 5 6 7 Ap Bp KNSB TPR
1. Klaus Wustefeld 1 1 0 ½ 1 0 1 7 1832 1858
2. Michiel de Kruyf 0 1 0 0 1 1 0 7 3 1787 1744
3. Wouter Jans 0 0 0 ½ 4 ½ 1690 1420
4. Lambert Hofman 1 1 1 0 1 0 6 4 1777 1868
5. Marcel Verstappen 1 1 0 0 1 1 0 7 4 1719 1798
6. Frans van den Hooven 1 0 0 0 0 1 6 2 1667 1577
7. Willem van Hulst 1 0 1 ½ 1 ½ 0 7 4 1692 1744
8. John Zastapilo ½ 0 0 ½ 0 5 1   1390
9. Frans Nijenhuis ½ 0 0 1 0 0 0 7 1620 1375

 

Speelschema en links naar de verslagen

UVS 3 OSBO Klasse 2D
06 – 10 (ma) UVS 3 – Doesborgh uitslag: 6 – 2
13 – 11 (do) Mook 1 – UVS 3 uitslag: 4 – 4
11 – 12 (do) Wageningen 3 – UVS 3 (Wageningen) uitslag 6 -2
12 – 01 (ma) UVS 3 – SMB 4 uitslag 2 – 6
13 – 02 (vr) PION 3 – UVS 3 (Groesbeek) uitslag 5½ – 2½
09 – 03 (ma) UVS 3 – Velp 1 uitslag 2½ – 5½
16 – 04 (do) ASV 6 – UVS 3 (Wageningen) uitslag 5½ – 2½
Slotronde bij Wageningen 3.

Share