Jan Pijkeren clubkampioen!

Jan Pijkeren is clubkampioen 2022-2023. Hij wist in de barrage van de kampioensgroep Daniël Zevenhuizen met 2-0 te verslaan.

Foto: Thei van Laanen

Foto: Thei van Laanen

De afloop van de tweede barragepartij:

Share

5 reacties

  1. Maarten van Rooij schreef:

    Gefeliciteerd Jan!

  2. Dennis Breuker schreef:

    Jan, wat een jaar! Niet alleen een kind erbij, maar ook een beker. Van harte!!

  3. Hans Klip schreef:

    Knappe prestatie & gefeliciteerd, Jan! De ‘wijsheid’ is dat een schaker die vader wordt, flink wat ratingpunten verliest. Maar je laat het tegendeel zien! Een verzoekje: kun je de partijen nog publiceren?

  4. Thei van Laanen schreef:

    Proficiat Jan! De foto hierboven had ik voor de grap naar Jan van de Westelaken gestuurd met de ondertiteling: ‘onder enorme belangstelling..’, er was net – buiten jullie- op een broekspijp na geen mens op te bekennen. Die belangstelling was er natuurlijk wel – ik heb ook foto’s gemaakt ‘vanaf de tweede rij’, waarop jullie nauwelijks te zien zijn.

  5. Jan Pijkeren schreef:

    Bedankt heren, het was een spannende strijd! De partijen komen er als het goed is nu snel op te staan!

Geef een reactie