AANGEPAST PER 5 SEPTEMBER: Nieuwe indeling externe teams

Hierbij de definitieve indeling van de teams 1, 2 en 3 voor de externe competitie voor het seizoen 2017-2018 en de vrijwel definitieve indeling voor de overige teams. De teams 1, 2 en 3 spelen op zaterdag, de overige teams op een doordeweekse dag.

UVS 1 UVS 2
KNSB, Klasse 1B OSBO Promotieklasse
1. IM Hans Klip 1. Dennis Breuker
2. FM Paul Span 2. Ivar Heine
3. FM Jaap Houben (a) 3. Ruud van de Plassche
4. Lukas van der Linden (a) 4. Arno Sprinkhuizen
5. FM Joost Retera (t) 5. Jeroen Clermonts
6. CM Anton van Rijn 6. Hans Quint (a)
7. Guido van Mierlo 7. Wouter Dinjens (a)
8. Jan Pijkeren 8. Pepijn van Erp (a) (t)
9. Lars Kurstjens (a) 9. Tsjisang Cheung
10. Dennis Arts (a)
UVS 3 UVS 4
OSBO Promotieklasse OSBO 2e Klasse
1. Jorik Quint 1. Mathijs Broeren
2. Elwin Berlijn (a) 2. Marcel Verstappen (a)
3. Simon van Dijk 3. Wim de Jong
4. Marcel Krivec (t) 4. Frans van den Hooven
5. Klaus Wustefeld(a) 5. Ismail Jamshedy
6. Ron van Dijk (a) 6. Thei van Laanen
7. Lambert Hofman (a) 7. Onno Marres
8. Bert-Jan Boer 8. Ruud van Roosmalen (a)
UVS 5 UVS 6
OSBO 2e Klasse OSBO 3e Klasse
1. Theo Felet 1. Tobi van Scheijndel
2. Frans Nijenhuis (t) 2. Wim Heuvelmans
3. Luc van Harxen 3. Abdul Aziz
4. Dirk van Nuland 4. Jos Buijs
5. Wim Krabbendam 5. Wim van den Broek (a) (t)
6. Olaf Soons (a) 6. Rob Lubbers
7. Jan H. Donkervoort (a) 7. Guus Leufkens (a)
8. Rob Schoppema
UVS 7
OSBO 3e Klasse
1. Peter van der Doef (a) t = teamleider
2. Arjan Schoonen (a) a = auto beschikbaar
3. Fulvio Federico Farina r = reserve
4. Suzanne van Winkel rt = reserve thuis
5. Joris Leijten(t)
6. Jaap Stork (a)
7. Robert Kerkhoven (a)
reserve  waar invallen
Maarten van Rooij (r) (a)  team 3 en hoger
Rob Bisschops (r)  team 3 en hoger
Thomas Willemsen (r)  team 3 en hoger
Christ Verstegen (r)  team 5 en hoger
Koen van Alst (r) (a)  alle teams
Gunnar Jendis (r) (a)  alle teams
reserve thuis
Jan van de Westelaken (rt)  alle teams
Jan Zwikker (rt)  alle teams

 

 

Share

Geef een antwoord