Open schaaktoernooi UVS

De Ganzenheuvelbokaal!

De Ganzenheuvelbokaal

De Ganzenheuvelbokaal

In 2010 starten we bij UVS met een traditie: UVS organiseert een spiksplinternieuw open schaaktoernooi!

Het toernooi wordt gespeeld op twee avonden, op 18 januari en 1 maart. Het programma ziet er als volgt uit:

18 januari: zes ronden zwitsers, 15 minuten p.p.p.p. Op grond van de uitslag van deze avond wordt de indeling voor de tweede avond gemaakt. Spelers worden ingedeeld in groepen van 6 met eventueel groepen van 4 (met aangepaste bedenktijd)  indien de indeling dat noodzakelijk maakt.

1 maart: zeskampen, 15 min. p.p.p.p. Groep A speelt om de Ganzenheuvelbokaal, bij de andere groepen ontvangt de winnaar een prijs in natura.

Aan het eind van de avond, rond 23:00 uur, vindt de prijsuitreiking plaats. Met dank aan de initiatiefnemer en sponsor: Simon!

Inschrijven: 18 januari tussen 19:00 en 20:00 uur bij de wedstrijdleiding. Je kunt je ook eerder melden bij de interne wedstrijdleider.

Iedereen kan meedoen, dus neem vooral vrienden, familie, collega’s en buren mee naar dit ongeëvenaarde schaakfestijn!

Share

Geef een reactie