Luuk Peters de nieuwe kampioen!

Maandagavond 29 juni vielen de beslissingen in de laatste competities van UVS. De kampioensgroep werd gewonnen door Luuk Peters, die in de laatste ronde Rob Bisschops versloeg en daarmee met 8½ uit 9 de titel in de wacht sleepte. Hij bleef Anton van Rijn net een halfje voor. Anton verloor alleen van Luuk en wist zijn overige partijen te winnen. Het was dus nog aardig spannend op de slotavond.

In de knock-out competitie (de beker) won, als enigszins verwacht mocht worden, Pim Haselager, de titel. Hij versloeg in de finalepartij Rob Schoppema, die vier eerdere tegenstanders op rij had weten te verslaan en aldus verassend genoeg in de finale was beland.

De eindstanden van alle groepen en de bekercompetitie

KLASSE A          1  2  3  4  5  6  7  8  9 10  Par  PT  WP  SB
----------------------------------------------------------------
 1 V Rijn             0  1  1  1  1  1  1  1  w   9  8   37  28.50
 2 Peters          1     1  ½  1  1  1  1  1  1   9  8½  36½ 35.25 K
 3 V Rooij         0  0     w  ½  1  ½  0  ½  w   9  4½  40½ 12.50
 4 Arts            0  ½  v     ½  v  0  1  ½  0   9  2½  42½ 14.00
 5 Bisschops       0  0  ½  ½     1  ½  0  0  w   9  3½  41½  9.25
 6 Sprinkhuizen    0  0  0  w  0     1  0  0  ½   9  2½  42½  6.75 D
 7 Willemsen       0  0  ½  1  ½  0     0  ½  1   9  3½  41½ 10.50
 8 Vd Plassche     0  0  1  0  1  1  1     ½  w   9  5½  39½ 18.00
 9 V Erp           0  0  ½  ½  1  1  ½  ½     1   9  5   40  15.50
10 Verstegen       v  0  v  1  v  ½  0  v  0      9  1½  43½  3.75 D

 KLASSE B          1  2  3  4  5  6  7  8  9 10  Par  PT  WP  SB
----------------------------------------------------------------
 1 Spoorenberg        v  v  v        v  v         5  0   13½  0.00 D
 2 Vd Spoel        w     1        0  v        v   5  2   9½   2.00 D
 3 Wuestefeld      w  0        0  1        0      5  2   11½  2.50
 4 De Kruyf        w           ½        1  ½  1   5  4   11½  8.00 P
 5 Hofman                1  ½        1  ½  «      5  3½  15  10.00 P
 6 De Leeuw           1  0           1  ½     0   5  2½  11½  6.25
 7 Jans            w  w        0  0           1   5  3   10   4.00
 8 Cheung          w        0  ½  ½        ½      5  2½  13½  4.75
 9 Remmerts              1  ½  ½        ½     1   5  3½  14   9.00
10 V Laanen           w     0     1  0     0      5  2   15   4.50 

 KLASSE C          1  2  3  4  5  6  7  8  9 10  Par  PT  WP  SB
-------------------------------------------------------------------
 1 Krabbendam         ½  0  ½        1  0         5  2   14½  4.75
 2 Vd Westelaken   ½     1        0  ½        1   5  3   11½  5.50
 3 V Roosmalen     1  0        1  ½        1      5  3½  13½  8.50 P
 4 Zastapilo       ½           0        0  1  w   5  2½  10   3.50
 5 Vd Hooven             0  1        1  0  0      5  2   14   4.50
 6 Verstappen         1  ½           ½  1     w   5  4   12   9.25 P    
 7 V Geel          0  ½        0  ½           w   5  2   11   3.50 D
 8 Sewalt          1        1  1  0        ½      5  3½  13   7.75   
 9 Eeuwes                0  0  1        ½     w   5  2½  11½  3.75
10 Lubbers            0     v     v  v     v      5  0   14   0.00 D

 KLASSE D          1  2  3  4  5  6  7  8  9 10  Par  PT  WP  SB
----------------------------------------------------------------
 1 Marres             1  1  ½        0  1         5  3½  12½  9.00 P
 2 Nijenhuis       0     0        1  1        1   5  3   12½  7.00 P
 3 Schoppema       0  1        ½  0        ½      5  2   12½  4.75
 4 V Leeuwen       ½           ½        1  1  1   5  4   12   9.25
 5 Boer                  ½  ½        ½  0  ½      5  2   11   4.50
 6 Heesen             0  1           1  ½     0   5  2½  11½  4.50
 7 Huisman         1  0        ½  0           0   5  1½  14   4.50 D
 8 Felet           0        0  1  ½        ½      5  2   13½  4.00
 9 Berkers               ½  0  ½        ½     0   5  1½  13   3.00 D
10 Vd Broek           0     0     1  1     1      5  3   12½  5.50 

 KLASSE E          1  2  3  4  5  6  7  8  Par  PT  WP  SB
----------------------------------------------------------
 1 Sytema             1  w  1  w        w   5  5   9   9.00 P
 2 Stork           0     w  1     1  w      5  4   12  7.00 P
 3 Looijs          v  v        v  1  0      5  1   13  1.00
 4 Asselberghs     0  0        w  1     w   5  3   11  2.00
 5 Pouwer          v     v  v        v  w   5  1   11  0.00
 6 Pottgens           0  0  0        v  w   5  1   10  0.00
 7 De Jong            v  1     v  v     w   5  2   7   1.00
 8 De Beer         v        v  v  v  v      5  0   12  0.00 

Bekercompetitie

r1 r2 r3 r4 r5
1. Haselager 1 1 1 1 1
2. Schoppema 1 1 1 1 0
3. Verstappen 1 1 1 0 1
4. Hofman 1 1 1 0 0
5. Jans 1 1 0 1 1
6. De Leeuw 1 1 0 1 0
7. Eeuwes 1 1 0 0 1
8. V Roosmalen 1 1 0 0 0
9. De Kruyf 1 0 1 1 1
10. Wuestefeld 1 0 1 1 0
11. Zastapilo 1 0 1 0 1
12. Sewalt 1 0 1 0 0
13. Vd Hooven 1 0 0 1 1
14. Vd Westelaken 1 0 0 1 0
15. Marres 1 0 0 0 1
16. V Leeuwen 1 0 0 0 0
17. Felet 0 1 1 1 1
18. Cheung 0 1 1 1 0
19. Krabbendam 0 1 1 0 1
20. Boer 0 1 1 0 0
21. Berkers 0 1 0 1 1
22. Sytema 0 1 0 1 0
23. Lubbers 0 1 0 0 1
24. Looijs 0 1 0 0 0
25. Stork 0 0 1 1 1
26. De Jong 0 0 1 1 0
27. Heesen 0 0 1 0 1
28. Asselberghs 0 0 1 0 0
29. Pottgens 0 0 0 1 1
30. Duin 0 0 0 0 0


Share

2 reacties

  1. Marcel Verstappen schreef:

    Beste wedstrijdleider,
    Ik mis een P’tje achter mijn naam in de D-groep! Is dit een vergissing of een bewuste demotie?

  2. Wouter schreef:

    En ik heb in de laatste bekerronde van Piet gewonnen..
    Ik weet alleen niet of ik voor deze fout bij de wedstrijdleider of bij Piet moet zijn..!?

Geef een reactie