Dagelijkse puzzel

Recente reacties

  • User AvatarLuukmaestro { Nooit te oud om te leren! Ik dacht dat het ook zo was dat je... } – 9 jul 2017 08:40
  • User AvatarJan van de Westelaken { Dat mag natuurlijk, mits je het maar met dezelfde hand doet. De gewoonte van sommige... } – 8 jul 2017 11:00
  • User AvatarLuukmaestro { Zie ik nou goed dat zijn tegenstander de dame vasthoudt? Bijzondere tactiek. En hoe zit... } – 7 jul 2017 19:44
  • User AvatarJustin { In al die tijd dat ik schaak kwam ik er gister pas achter dat officieel... } – 6 jul 2017 08:56
  • User AvatarMaarten van Rooij { Precies Justin! Hopen dat Paul wat minder opgefokt is dan Magnus! } – 28 jun 2017 13:54
  • User AvatarJustin { "Soms ging het niet al te soepel". Hmm, wou je daarmee zeggen dat het niet... } – 27 jun 2017 13:02

UVS4

Seizoen 2016-2017 [OSBO – 2e klasse D]

Teamsamenstelling

Teamleider: Marcel Verstappen

Speelschema

DATUM WEDSTRIJD PLAATS UITSLAG VERSLAG
di 11 oktober SMB 2 – UVS 4** Nijmegen 6-2 link
ma 7 november UVS 4 – PION 3 Nijmegen 4½-3½ link
ma 12 december UVS 4 – Mook 1 Nijmegen 3½-4½ link
vr 20 januari Tornado 1 – UVS 4 Druten 3½-4½ link
ma 6 februari UVS 4 – ASV 8 Nijmegen 4½-3½ link
vr 10 maart Het Kasteel 2 – UVS 4 Wijchen 1½-6½ link
vr 31 maart UVS 4 – Toren Arnhem 5j** Arnhem 2-6 link

* Slotronde bij
** Aanvang 19.30 uur

Eindstand

____________________________________________________

Seizoen 2015-2016 [OSBO – 2e klasse C]

Teamsamenstelling

arnos klausw onnom elwinb lambert
justins josc wimdj ismailj

Teamleider: Lambert Hofman

Speelschema

DATUM WEDSTRIJD PLAATS UITSLAG VERSLAG
ma 12 oktober UVS 4 – Edese SV Nijmegen 3½-4½ link
do 12 november Koningswaal – UVS 4 Beuningen 4½-3½ link
ma 7 december UVS 4 – SMB 3 Nijmegen 6-2
vr 15 januari PION 3 – UVS 4 Groesbeek 4-4 link
do 18 februari UVS 4 – Elster Toren 2 Nijmegen 7-1 link
do 10 maart Mook – UVS 4 Mook 5½-2½ link
vr 15 april De Cirkel – UVS 4 Ede* 4-4

*Slotronde bij De Cirkel

Eindstand

r7s
____________________________________________________

Seizoen 2014-2015 [OSBO – 2e klasse D]

Teamsamenstelling
team4
[rt Bart van Leeuwen 1785]
[rt Frans van Baardewijk 1704]
[rt Jan van de Westelaken 1675]

r = reserve
rt = reserve voor thuiswedstrijden

Speelschema

DATUM WEDSTRIJD PLAATS UITSLAG VERSLAG
ma 13 oktober UVS 4 – Pallas 3 Nijmegen 6½-1½
wo 12 november Schaakstad 4 – UVS 4 Apeldoorn 4½-3½ link
ma 8 december UVS 4 – VDS 2 Nijmegen 6½-1½ link
di 13 januari Theothorne – UVS 4 Dieren 3½-4½ link
ma 9 februari UVS 4 – Zeven Pionnen Nijmegen 6-2 link
ma 9 maart Zutphen 2 – UVS 4 Zutphen 3½-4½ link
vr 10 april ASV 6 – UVS 4 Arnhem* 5-3 link

*Slotronde bij ASV

Eindstand

r7s

Individuele prestaties

totaal
_____________________________________________________

Seizoen 2013-2014 [OSBO – 2B]

Teamsamenstelling
1. Klaus Wüstefeld
2. Onno Marres
3. Lambert Hofman
4. Jan Zwikker
5. Frans van den Hooven
6. Wim de Jong / Teamleider
7. Bart van Leeuwen
8. Wim Krabbendam

Speelschema en links naar de verslagen
21 – 10 (ma) UVS 4 – Bennekom 2: 3-5
14 – 11 (do) Wageningen 5 – UVS 4: 5-3
09 – 12 (ma) UVS 4 – VSG 2: 4½-3½
23 – 01 (vr) Schaakmaat 2j – UVS 4: 6-2
10 – 02 (ma) De Toren 4 – UVS 4: 4½-3½
10 – 03 (ma) UVS 4 – Veenendaal 4: 5-3
11 – 04 (vr) PSV DoDO 2 – UVS 4: 3-5

Eindstand

r7s

Individuele prestaties

perstotaal
_____________________________________________________

Eindstand seizoen 2012-2013

 

 

Zie de OSBO site (2C)

Individuele prestaties

Speelschema en links naar de verslagen
UVS 4 OSBO Klasse 2C
15 – 10 (ma) UVS 4 – Wageningen 5 uitslag 3-5
23 – 11 (vr) PSV DoDo 2 – UVS 4 uitslag 3-5
10 – 12 (ma) UVS 4 – ASV 7 uitslag 4½-3½
14 – 01 (ma) Bennekom 2 – UVS 4 uitslag 5-3
15 – 02 (vr) De Toren 6j – UVS 4 uitslag 1-7
11 – 03 (ma) UVS 4 – De Cirkel 2 uitslag 4½-3½
08 – 04 (ma) Edese SV – UVS 4 (Bennekom) uitslag 3½-4½
Slotronde bij Bennekom.

_____________________________________________________________

Eindstand seizoen 2011-2012

stand
Klasse 2D Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8
1. Mook 14 41 x 5 6 6 6 7
2. Bennekom 2 10 33½ 3 x 2 5 5 6 6
3. Wageningen 4 8 31 2 6 x 3 3 5
4. UVS 4 7 28 2 3 5 x 4 3
5. Het Kasteel 3 7 25½ 2 3 4 x 5
6. ASV 6 6 30½ 2 5 3 x 6
7. OPC 2 18½ 2 3 2 x 6
8. Rhenen 2 16 1 5 ½ 2 x

Individuele prestaties

UVS 4 1 2 3 4 5 6 7 Ap Bp KNSB TPR W-We
1. Thei van Laanen ½ ½ ½ 0 1 1 6 1618 1699 +0,9
2. Rob Schoppema 0 0 0 0 4 0 1542 1363 -1,0
3. Wim de Jong 0 ½ 1 0 ½ 1 6 3 1524 1674 +1,1
4. Marcel Verstappen ½ ½ 0 1 1 1 1 7 5 1703 1830 +1,2
5. Ruud van Roosmalen 0 1 1 0 ½ 1 6 1683 1730 +0,4
6. Tobi van Scheijndel 0 1 0 1450
7. Frans Nijenhuis 0 1 2 1 1555 1720 +0,4
8. Wim Krabbendam ½ 1 1 0 1 1 6 1645 1804 +1,2
9. Merijn Dammers 0 ½ 0 0 4 ½ 1298
10. Bert-Jan Boer 0 ½ 0 ½ 1 ½ 6 1673 1572 -1,3
11. Theo Felet ½ ½ ½ 1 0 1 6 1580 1670 +0,7
12. Harrie Berkers 0 1 0 1551 1423 -0,3
13. Onno Marres 1 1 1 1551 1766 +0,6

Speelschema en links naar de verslagen
UVS 4 OSBO Klasse 2D
10 – 10 (ma) UVS 4 – Mook
07 – 11 (ma) Bennekom 2 – UVS 4 (Bennekom)
08 – 12 (do) ASV 6 – UVS 4 (Arnhem)
09 – 01 (ma) UVS 4 – Wageningen 4
13 – 02 (ma) Rhenen – UVS 4 (Rhenen)
12 – 03 (ma) UVS 4 – Het Kasteel 3
11 – 04 (wo) OPC – UVS 4
Slotronde bij UVS 4.

_____________________________________________________________

Eindstand seizoen 2010-2011

Klasse 3F Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8
1. UVS 4 11 28 x 3 4 5
2. Rhenen 10 30 x 3 5 3 5 6
3. Millingen 9 22 3 x
4. PION 4 8 24 3 1 x 3 5 4
5. Wageningen 5 7 21½ ½ 3 x 5 2 5
6. Het Kasteel 5 7 20½ 2 3 1 1 x
7. Mook 2 4 16 1 1 2 4 x 4
8. SMB 6 0 5 ½ 0 ½ 1 ½ 2 x

UVS 4 Kampioen!
Individuele prestaties

UVS 4 1 2 3 4 5 6 7 Ap Bp KNSB TPR W-We
1. Ruud van Roosmalen 1 1 1 ½ ½ 5 4 1678 1750 +0,1
2. Theo Felet 0 1 0 0 1 1 1r 7 4 1683 1581 -0,8
3. Bart van Leeuwen 0 1 1 1 0 1 1 7 5 1677 1651 +0,1
4. Thei van Laanen 1 1 0 ½ 0 1 1 7 1632 1606 -0,2
5. Harrie Berkers 1 0 1 0 0 1 6 3 1578 1451 -1,0
6. Rob Schoppema 1 ½ 1 0 4 1557 1617 +0,4
7. Bert-Jan Boer 1 0 1 1 1 1 6 5 1655 1724 +0,7

Speelschema en links naar de verslagen
UVS 4 OSBO Klasse 3F
15 – 10 (vr) Het Kasteel 5 – UVS 4     (Wijchen) uitslag 2-4
08 – 11 (ma) UVS 4 – Mook 2 uitslag 5-1
09 – 12 (do) Wageningen 5 – UVS 4    (Wageningen) uitslag 3½-2½
10 – 01 (ma) UVS 4  – Rhenen uitslag 3½-2½
14 – 02 (ma)  UVS 4 –  Pion 4 uitslag 3-3
17 – 03 (do) Millingen – UVS 4 (Millingen aan de Rijn) uitslag 1½-4½
15 – 04 (vr) UVS 4 – SMB 6               (Wijchen) uitslag 5½-½
Slotronde bij Het Kasteel 5

_____________________________________________________________

Eindstand seizoen 2009 – 2010

Klasse 2D Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8
1. De Elster Toren 14 41 x 5 5 6 7 6
2. De Toren Arnhem 5 10 35 3 x 3 6
3. Variant 9 30½ 3 5 x 4 5
4. Mook 7 28½ x 4 3 6 6
5. SMB 4 7 28 2 2 4 x
6. ASV 7 6 21½ 1 ½ 5 x 5 5
7. Koningswaal 2 19½ 4 2 3 x 4
8. UVS 4 1 20 2 3 2 3 4 x

Individuele prestaties

UVS 4 1 2 3 4 5 6 7 Ap Bp KNSB TPR
1. Mathijs Broeren ½ ½ 0 ½ ½ 0 6 2 1641 1745
2. Bert-Jan Boer ½ ½ 0 0 0 0 ½ 7 1701 1558
3. Donald Eeuwes 1 1 0 0 0 1 1 7 4 1753 1808
4. Frans Nijenhuis 1 ½ 0 1 ½ 0 0 7 3 1565 1673
5. John Zastapilo 0 ½ ½ 3 1 1604
6. Theo Felet ½ ½ 2 1 1810
7. Bart van Leeuwen 0 1 0 0 ½ 1 ½ 7 3 1628
8. Onno Marres 0 0 1 0 0 0 ½ 7 1643 1437
9. Wim Van den Broek ½ 0 2 ½ 1525 1459
10. Rob Schoppema 0 0 1 0 0 1 0 7 2 1598 1462
11. Jaap Stork ½ 1 ½ 1304 1315

Speelschema en links naar de verslagen

UVS 4 OSBO Klasse 2D

22 – 10 (do) ASV 7 – UVS 4 (Arnhem) uitslag 5-3
09 – 11 (ma) UVS 4 – Koningswaal uitslag 4-4
08 – 12 (di) SMB 4 – UVS 4 (Nijmegen) uitslag 5½-2½
11 – 01 (ma) UVS 4 – Mook uitslag 2-6
11 – 02 (do) De Elster Toren – UVS 4 (Elst) uitslag 6-2
08 – 03 (ma) UVS 4 – De Toren Arnhem 5 uitslag 3½-4½
08 – 04 (do) UVS 4 – Variant (Mook) uitslag 3-5
Slotronde bij Mook.

_____________________________________________________________

Eindstand seizoen 2008 – 2009

Klasse 3G Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8
1. Koningswaal 14 33 x 4 4 5 6 5
2. UVS 4 12 29 2 x 4 4
3. Het Kasteel 3 10 27½ 2 2 x 4 5
4. Millingen 8 22 ½ 2 x 4 4 4 5
5. PION 4 5 19 1 2 1 2 x 3
6. Dodewaard 2 4 14½ 0 ½ 2 3 x 3
7. Mook 2 2 14 ½ 2 x
8. SMB 7 1 8 0 ½ 1 ½ 3 x

Individuele prestaties

 

UVS 4 1 2 3 4 5 6 7 Ap Bp KNSB TPR
1. Wim Krabbendam 1 0 ½ 0 ½ 1 0 7 3 1673 1569
2. Rolf van Geel ½ 1 0 ½ 1 1 ½ 7 1695 1753
3. Ruud van Roosmalen 1 1 0 1 1 0 6 4 1668 1652
4. Bert-Jan Boer 1 1 1 ½ 1 1 1 7 1650 2018
5. Thei van Laanen 1 1 1 1 1 ½ 1 7 1587 1948
6. Rob Schoppema 1 ½ 0 1 0 5 1620 1364
7. Harrie Berkers 0 1 1 3 2 1586 1651

 

Speelschema en links naar de verslagen

UVS 4 OSBO Klasse 3G

06 – 10 (ma) Dodewaard 2 – UVS 4 (Dodewaard) uitslag ½ – 5½
10 – 11 (ma) UVS 4 – PION 4 uitslag 4 – 2
12 – 12 (vr) Het Kasteel 3 – UVS 4 (Wijchen) uitslag 2 -4
12 – 01 (ma) UVS 4 – Koningswaal uitslag 4 – 2
09 – 02 (ma) UVS 4 – Mook 2 uitslag 5½ – ½
10 – 03 (di) SMB 7 – UVS 4 (Nijmegen) uitslag 1½ – 4½
16 – 04 (do) UVS 4 – Millingen (Millingen) uitslag 3½ – 2½
Slotronde bij Millingen.

Share