Dagelijkse puzzel

Recente reacties

  • User AvatarKlaus Wüstefeld { Ontzettend leuke partijen van ons team! o.a. ook het stukje partij van Rob aan het... } – 19 okt 2017 13:04
  • User AvatarRuud van de Plassche { Fraai geschreven partijverslag, Bert-Jan. En dat zijn de mooiste overwinningen! Gefeliciteerd. } – 18 okt 2017 19:16
  • User AvatarJoris Leijten { Maarten/ Indeler, De data voor tweede periode kloppen niet! ronde 1 is 17 oktober (is... } – 18 okt 2017 09:37
  • User AvatarKlaus Wüstefeld { Theo, ik zag achteraf, dat jouw partij en het verslag uit Voorst niet met elkaar... } – 16 okt 2017 15:07
  • User AvatarTheo Felet { Ben bang dat ik de verkeerde partij heb opgestuurd. Sorry daarvoor :-) } – 16 okt 2017 13:03
  • User AvatarTheo Felet { Nee zo ging mijn partij niet.Zal van de week als ik thuis ben mijn partij... } – 16 okt 2017 13:01

UVS3

Seizoen 2017-2018 [OSBO – Promotieklasse]

Teamsamenstelling

Jorik Quint   1793
Elwin Berlijn   1823
Simon van Dijk   1629
Marcel Krivec (T)   1592
Klaus Wüstefeld   1787
Ron van Dijk   1753
Lambert Hofman   1785
Bert-Jan Boer   1628

Speelschema

DATUM WEDSTRIJD PLAATS UITSLAG VERSLAG
16 september UVS 3 – UVS 2 Nijmegen 1-7
7 oktober Voorst – UVS 3 Voorst 4½-3½ link
4 november UVS 3 – VDS Nijmegen
25 november Rokade – UVS 3 Lichtenvoorde
16 december UVS 3 – O&O Nijmegen
3 februari ASV 4 – UVS 3 Arnhem
10 maart UVS 3 – Schaakstad A 3 Nijmegen
7 april Koningswaal – UVS 3 Beuningen
21 april UVS 3 – Doetinchem Nijmegen

Stand


________________________________________

Seizoen 2016-2017 [OSBO – Promotieklasse]

Teamsamenstelling

Teamleider: Wouter Dinjens

Speelschema

DATUM WEDSTRIJD PLAATS UITSLAG VERSLAG
17 september UVS 3 – VDS Nijmegen 1½-6½ link
8 oktober Voorst – UVS 3 Voorst 3½-4½ link
5 november UVS 3 – Doetinchem Nijmegen 5-3 link
26 novemberr Het Kasteel – UVS 3 Wijchen 5-3 link
17 december SMB – UVS 3 Nijmegen 3½-4½ link
4 februari UVS 3 – Rokade Nijmegen 3-5 link
11 maart ASV 5 – UVS 3 Arnhem 3½-4½
1 april UVS 3 – ASV 4 Nijmegen 5½-2½ link
6 mei De Schaakmaat – UVS 3 Apeldoorn 3-5

Eindstand


_____________________________________________________

Seizoen 2015-2016 [OSBO – 1e klasse A ]

Teamsamenstelling

wouterd2 pepijn thomas ivarh2 maartenvr2 erikvo
mathijsb marcelv jasper

Teamleider: Wouter Dinjens

Speelschema

DATUM WEDSTRIJD PLAATS UITSLAG VERSLAG
do 15 oktober Rokade – UVS 3 Lichtenvoorde 3-5 link
ma 9 november UVS 3 – ASV 6 Nijmegen 5½-2½
vr 11 december PION 2 – UVS 3 Groesbeek 4½-3½
ma 11 januari UVS 3 – Het Kasteel 2 Nijmegen 5½-2½
ma 15 februari De Toren Arnhem 3 – UVS 3 Arnhem 1½-6½ link
do 10 maart UVS 3 – Elster Toren Nijmegen 6-2
do 21 april Veenendaal 3 – UVS 3 Lichtenvoorde* 2½-5½ link

* Slotronde bij Rokade

Eindstand

r7s

UVS 3 is kampioen en promoveert naar de Promotieklasse!

________________________________________________________

Seizoen 2014-2015 [OSBO – 2e klasse C]

Teamsamenstelling
team3
[r René ten Bos 1830]

r = reserve

Speelschema

DATUM WEDSTRIJD PLAATS UITSLAG VERSLAG
di 14 oktober Doetinchem 2 – UVS 3 Doetinchem ½-7½
ma 10 november UVS 3 – PION 3 Nijmegen 7½-½ link
do 11 december Elster Toren 2 – UVS 3 Elst 2-6 link
ma 12 januari UVS 3 – Het Kasteel 3 Nijmegen 5½-2½
do 12 februari Mook – UVS 3 Mook 1½-6½ link
ma 9 maart UVS 3 – SMB 2 Nijmegen 7-1 link
do 16 april UVS 3 – ASV 7 Mook* 7-1 link

*Slotronde bij Mook

Eindstand

r7s

UVS 3 is kampioen en promoveert naar de eerste klasse OSBO!

Individuele prestaties

totaal
________________________________________________________

Seizoen 2013-2014 [OSBO – 1B]

Teamsamenstelling
1. René ten Bos
2. Michiel de Kruyf
3. Erik van Oosterhout / teamleider
4. Mathijs Broeren
5. Elwin Berlijn
6. Marco Braam
7. Marcel Verstappen
8. Ismail Jamshedy

Speelschema en links naar de verslagen
21/10/2013 (ma) Zutphen – UVS 3: 4½-3½
11/11/2013 (ma) UVS 3 – ASV 6: 4-4
12/12/2013 (do) ASV 5 – UVS 3: 5½-2½
13/01/2014 (ma) UVS 3 – Rokade: 3½-4½
10/02/2014 (ma) UVS 3 – Elster Toren: 4-4
14/03/2014 (vr) PION 2 – UVS 3: 3-5
07/04/2014 (ma) UVS 3 – SMB 2: 3-5

Door degradatie van OSBO-teams uit de KNSB is UVS 3 helaas gedegradeerd (versterkte degradatie).

Eindstand

r7s

Individuele prestaties

perstotaal
_____________________________________________________

Eindstand seizoen 2012-2013


Individuele prestaties

Zie de OSBO site (2B)

Speelschema en links naar de verslagen
UVS 3 OSBO Klasse 2B
18 – 10 (do) Wageningen 4 – UVS 3 uitslag 3½-4½
12 – 11 (ma) UVS 3 – Koningswaal uitslag 7-1
11 – 12 (vr) Zevenaar 2 – UVS 3 (Zevenaar) uitslag 2½-5½
14 – 01 (ma) UVS 3– Het Kasteel 2 uitslag 3½-4½
11 – 02 (ma) UVS 3 – Elster Toren 2 uitslag 5-3
15 – 03 (vr) Variant – UVS 3 uitslag 3½-4½
12 – 04 (vr) UVS 3 – Edese SV 2 uitslag 7-1

______________________________________________________

Eindstand seizoen 2011-2012

stand
  Klasse 2C Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8  
1. WDC 10 33 x 4 6 4  
2. UVS 3 10 30 4 x 4 2  
3. Variant 8 30½ 2 4 x 3 4  
4. De Toren Arnhem 4 j 7 29½ 4 x 4 4 5  
5. Koningswaal 7 28½ 5 4 x 3 6  
6. Edese SV 2 6 27 4 4 5 x 4 4  
7. Zutphen 2 5 22 6 2 4 x  
8. Doetinchem 2 3 23½ 3 4 x

Individuele prestaties

  UVS 3 1 2 3 4 5 6 7 Ap Bp KNSB TPR W-We  
1. Elwin Berlijn ½ ½ ½ 1 1 ½ 6 4 1952 1916 -0,2  
2. Justin Sewalt 0 1 0 1 1r 1 6 4 1868 1773 -0,6  
3. Klaus Wustefeld 1 1 0 1 ½ 0 0 7 1865 1677 -1,6  
4. Lambert Hofman 0 ½ 1 ½ ½ 0 1 7 1827 1656 -1,5  
5. Mathijs Broeren 0 1 1 0 ½ ½ 6 3 1707 1576 -0,7  
6. Frans van den Hooven 0 1 1 0 ½ 0 6 1671 1593 -0,6  
7. Ismail Jamshedy 1 0 0 ½ 1 5 1727 1575 -0,8  
8. Bart van Leeuwen ½ ½ 1 1 1 5 4 1692 1882 +1,2  
9. Marcel Krivec 0 0 1 0 ½ ½ 6 2 1711 1498 -1,6  
10. Ruud van Roosmalen 1 1 1 1683 1828 +0,4  
11. Theo Felet 0 1 0 1580 1445 -0,3  
 

Speelschema en links naar de verslagen
UVS 3 OSBO Klasse 2C
10 – 10 (ma) Zutphen 2 – UVS 3 (Zutphen)
07 – 11 (ma) UVS 3 – Ede 2
09 – 12 (vr) UVS 3 – De Toren 4j (Arnhem)*
10 – 01 (di) Doetinchem 2 – UVS 3 (Doetinchem)
13 – 02 (ma) UVS 3 – Variant
15 – 03 (do) WDC – UVS 3 (Duiven)
20 – 04 (vr) UVS 3 – Koningswaal (Arnhem)*
Slotronde bij De Toren 4j.
* Aanvang 19:30

______________________________________________________

Eindstand seizoen 2010-2011

  Klasse 2D Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8  
1. Variant 13 36½ x 5 4  
2. Mook 11 32 x 4 5 7  
3. UVS 3 9 32 4 x 3 5 5 7  
4. De Toren Arnhem 4 j 8 27 x 5  
5. ASV 7 6 28 3 5 x 5  
6. Het Kasteel 3 4 22½ 3 1 3 3 x  
7. PION 3 3 25 4 3 3 x  
8. SMB 4 2 21 1 x  

Individuele prestaties

  UVS 3 1 2 3 4 5 6 7 Ap Bp KNSB TPR W-We  
1. Mathijs Broeren 1 1 0 1 0 0 6 3 1684 1712 +0,2  
2. Philippe Friesen ½ 0 1 1 0 0 1 7 1700 1724 +0,2  
3. Justin Sewalt ½ ½ ½ 1 ½ 1 1 7 5 1866 1832 -0,2  
4. Klaus Wustefeld 0 1 0 1 1 1 1 7 5 1881 1839 -0,3  
5. Elwin Berlijn 1 ½ 1 1 1 5   2049    
6. Marcel Verstappen ½ 0 0 ½ 0 1 6 2 1759 1467 -2,2  
7. Lambert Hofman 1 1 1 1825 1899 +0,2  
8. Frans Nijenhuis 0 ½ 0 1 0 0 6 1595 1386 -1,6  
9. Thei van Laanen 0 1 0 1632 1472 -0,4  
10. Frans van den Hooven 1 ½ ½ 1 1 5 4 1661 1767 +0,3  
11. Wim Krabbendam 1 ½ 0r 1 4 1637 1720 +0,3  

Speelschema en links naar de verslagen
UVS 3 OSBO Klasse 2D
15 – 10 (vr) UVS 3 – De Toren Arnhem 4 j*(Arnhem) uitslag 4½-3½
12 – 11 (vr) PION 3 – UVS 3 (Groesbeek) uitslag 3-5
06 – 12 (ma) UVS 3 – ASV 7 uitslag 3-5
11 – 01 (di) SMB 4 – UVS 3 (Nijmegen) uitslag 1-7
18 – 02 (vr) Variant – UVS 3 (Huissen) uitslag 4½-3½
14 – 03 (ma) UVS 3 – Mook 4-4
08 – 04 (vr) Het Kasteel 3 – UVS 3 (Groesbeek) uitslag 3-5
Slotronde bij PION 3.
* Aanvang 19:30

______________________________________________________

Eindstand seizoen 2009 – 2010

  Klasse 2C Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8
1. De Cirkel 14 39 x 5
2. Ede 2 12 33 x 5 5 5 5 6
3. PSV/DoDO 2 8 31 3 x 6 7
4. Voorst 2 8 27 x 2
5. UVS 3 7 27½ 3 2 6 x 4
6. Veenendaal 3 5 27½ 3 3 4 x 6
7. Schaakstad 5 2 25½ 3 x 6
8. Ugchelen 0 13½ ½ 2 1 2 2 x

Individuele prestaties

  UVS 3 1 2 3 4 5 6 7 Ap Bp KNSB TPR
1. Wouter Jans 0 ½ ½ 3 1 1657 1576
2. Marcel Verstappen 0 1 1 1 1 0 1 7 5 1722 1886
3. Justin Sewalt ½ ½ ½ ½ ½ ½ ½ 7   1745
4. Rolf Van Geel 0 1 0 ½ 0 ½ 0 7 2 1700 1557
5. Ruud Van Roosmalen 1 1 0 1 ½ 0 ½ 7 4 1665 1705
6. Mathijs Broeren 1 1 ½ 3 1641 1864
7. Frans Van den Hooven 1 0 0 0 1 1 1 7 4 1649 1680
8. Thei Van Laanen 0 1 0 ½ 0 1 6 1645 1586
9. Wim Krabbendam ½ 1 0 1 0 ½ 6 3 1647 1585
10. Theo Felet 0 1 0   1520
11. Bert-Jan Boer 0 1 0 1701 1466

Speelschema en links naar de verslagen
UVS 3 OSBO Klasse 2C
12 – 10 (ma) UVS 3 – Ede 2 uitslag 3-5
09 – 11 (ma) Voorst 2 – UVS 3 (Voorst) uitslag 2-6
07 – 12 (ma) UVS 3 – PSV DoDO 2 uitslag 2-6
12 – 01 (di) Ugchelen – UVS 3 (Ughelen) uitslag 2½-5½
08 – 02 (ma) UVS 3 – Veenendaal 3 uitslag 4-4
09 – 03 (di) De Cirkel – UVS 3 (Ede) uitslag 5½-2½
08 – 04 (do) Schaakstad 5 – UVS 3 (Ede) uitslag 3½-4½
Slotronde bij Ede 2.

______________________________________________________

Eindstand seizoen 2008 – 2009

 

  Klasse 2D Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8
1. Wageningen 3 13 37½ x 4 5 6 5
2. Velp 12 32½ x 5 5
3. ASV 6 10 32½ x 5 6
4. Mook 7 29½ 4 3 3 x 4 4 7
5. SMB 4 5 28½ 3 4 x 6 5
6. UVS 3 5 24½ 2 4 2 x 6
7. PION 3 3 17½ ½ 3 2 1 x 4
8. Doesborgh 1 21½ 3 3 2 4 x

Individuele prestaties

 

  UVS 3 1 2 3 4 5 6 7 Ap Bp KNSB TPR
1. Klaus Wustefeld 1 1 0 ½ 1 0 1 7 1832 1858
2. Michiel de Kruyf 0 1 0 0 1 1 0 7 3 1787 1744
3. Wouter Jans 0 0 0 ½ 4 ½ 1690 1420
4. Lambert Hofman 1 1 1 0 1 0 6 4 1777 1868
5. Marcel Verstappen 1 1 0 0 1 1 0 7 4 1719 1798
6. Frans van den Hooven 1 0 0 0 0 1 6 2 1667 1577
7. Willem van Hulst 1 0 1 ½ 1 ½ 0 7 4 1692 1744
8. John Zastapilo ½ 0 0 ½ 0 5 1   1390
9. Frans Nijenhuis ½ 0 0 1 0 0 0 7 1620 1375

 

Speelschema en links naar de verslagen

UVS 3 OSBO Klasse 2D
06 – 10 (ma) UVS 3 – Doesborgh uitslag: 6 – 2
13 – 11 (do) Mook 1 – UVS 3 uitslag: 4 – 4
11 – 12 (do) Wageningen 3 – UVS 3 (Wageningen) uitslag 6 -2
12 – 01 (ma) UVS 3 – SMB 4 uitslag 2 – 6
13 – 02 (vr) PION 3 – UVS 3 (Groesbeek) uitslag 5½ – 2½
09 – 03 (ma) UVS 3 – Velp 1 uitslag 2½ – 5½
16 – 04 (do) ASV 6 – UVS 3 (Wageningen) uitslag 5½ – 2½
Slotronde bij Wageningen 3.

Share