Seizoen 2023-2024 [KNSB – 3B]
Teamsamenstelling
Speelschema
DATUM |
WEDSTRIJD |
PLAATS |
UITSLAG |
VERSLAG |
16 september |
UVS 2 – PSV/DoDO 1 |
Nijmegen |
4-4 |
link |
7 oktobber |
WSG 1 – UVS 2 |
Winterswijk |
4-4 |
link |
4 november |
UVS 2 – Bennekom 1 |
Nijmegen |
2-6 |
link |
25 november |
SG Max Euwe 3 – UVS 2 |
Enschede |
4½-3½ |
link |
16 december |
UVS 2 – ASV 3 |
Nijmegen |
4½-3½ |
link |
3 februari |
PION/Mook 1 – UVS 2 |
Groesbeek |
4½-3½ |
link |
2 maart |
Zevenaar 1 – UVS 2 |
Zevenaar |
3½-4½ |
|
23 maart |
UVS 2 – Lonneker 1 |
Nijmegen |
|
|
20 april |
Wageningen 2 – UVS 2 |
Wageningen |
|
|
|
Stand
____________________________________________________
Seizoen 2022-2023 [KNSB – 3C]
Teamsamenstelling
Speelschema
</tableStand____________________________________________________Seizoen 2021-2022 [KNSB – 3C]Teamsamenstelling
SpeelschemaStand____________________________________________________Seizoen 2020-2021Afgezien van deelname vanwege corona.____________________________________________________Seizoen 2019-2020 [KNSB – 3B]Teamsamenstelling
SpeelschemaStand
____________________________________Seizoen 2018-2019 [KNSB – 4C]Teamsamenstelling
SpeelschemaStand
______________________________________
Met ingang van het seizoen 2018-2019 werd de regionale competitie gescheiden van de nu uitgebreide KNSB-competitie. Hieronder vind je de resultaten van het voormalige UVS 2 in eerdere seizoenen.
______________________________________Seizoen 2017-2018 [OSBO – Promotieklasse]Teamsamenstelling
SpeelschemaEindstand
______________________________________Seizoen 2016-2017 [KNSB – 3D]TeamsamenstellingTeamleider: Pepijn van ErpSpeelschemaEindstandUVS 2 degradeert uit de KNSB_____________________________________________________Seizoen 2015-2016 [KNSB – 3D]TeamsamenstellingTeamleider: Luuk PetersSpeelschemaEindstandIndividueel
_______________________________________________Seizoen 2014-2015 [OSBO – promotieklasse]Teamsamenstelling
Speelschema*Slotronde bij SMBEindstandUVS 2 is kampioen en promoveert naar de derde klasse KNSB!Individuele prestaties
________________________________________________________Seizoen 2013-2014 [OSBO – promotieklasse]Teamsamenstelling
1. Maarten van Rooij
2. Ruud vd Plassche
3. Pepijn van Erp
4. Ruud van der Spoel
5. Thomas Willemsen
6. Tsjisang Cheung
7. Arno Sprinkhuizen
8. Wouter Dinjens /TeamleiderSpeelschema en links naar de verslagen
21/9/2013 Bennekom – UVS 2: 4½-3½
2/11/2013 UVS 2 – Het Kasteel: 3½-4½
7/12/2013 ZSG – UVS 2: 5-3
4/1/2014 UVS 2 – De Toren Arnhem 3: 5-3
8/2/2014 Voorst – UVS 2: 5-3
8/3/2014 UVS 2 – SMB: 4-4
29/3/2014 UVS 2 – Pallas 2: 4½-3½
12/4/2014 ASV 4 – UVS 2: 2½-5½
10/5/2014 UVS 2 – PSV DODO: 4½-3½EindstandIndividuele prestaties
________________________________________________________Eindstand seizoen 2012-2013 [KNSB -3B]Individuele prestaties
Zie de KNSB site klasse 3BSpeelschema en links naar de verslagen
15/9/2012 Philidor 1847 2 – UVS2 uitslag 4-4
6/10/2012 UVS2 – Sneek 2 uitslag 7-1
3/11/2012 Staunton – UVS2 uitslag 4-4
24/11/2012 UVS2 – DSG Pallas uitslag 2½-5½
15/12/2012 Almere – UVS2 uitslag 4-4
16/2/2013 UVS2 -Zevenaar uitslag 2-6
9/3/2013 Almelo – UVS2 uitslag 4½-3½
6/4/2013 UVS2 – Lonneker uitslag 1½-6½
20/4/2013 Doetinchem – UVS2 uitslag 3½-4½___________________________________________________________________Eindstand seizoen 2011-2012Individuele prestatiesSpeelschema & links naar de verslagen17 – 09 UVS 2 – Philidor 1847 2 uitslag 2½-5½
29 – 10 DSG Pallas – UVS 2 (Deventer) uitslag 8-0
26 – 11 UVS 2 – Xidata Hardenberg uitslag 3-5
17 – 12 WSG Winterswijk – UVS 2 (Winterswijk) uitslag 4-4
07 – 01 UVS 2 – Doetinchem uitslag 2½-5½
11 – 02 Almelo – UVS 2 (Almelo)
10 – 03 UVS 2 – Groningen 2
31 – 03 ESGOO 2 – UVS 2 (Enschede)
21 – 04 UVS 2 – ASV 3 (Deventer)
Slotronde bij DSG Pallas___________________________________________________________________Eindstand seizoen 2010-2011EindstandIndividuele prestatiesLinks naar de verslagen
UVS 2 KNSB Klasse 3B
25 – 09 ESGOO 2 – UVS 2 (Enschede) uitslag 5-3
09 – 10 UVS 2 – WSG uitslag 5½-2½
20 – 11 Homburg Apeldoorn 3 – UVS 2(Apeldoorn) uitslag 5-3
11 – 12 UVS 2 – Lonneker uitslag 4-4
08 – 01 Doetinchem – UVS 2 (Doetinchem) uitslag 5-3
12 – 02 UVS 2 – Xidata Harderwijk uitslag 4-4
12 – 03 UVS 2 – Zevenaar uitslag 5-3
09 – 04 Almelo – UVS 2 (Almelo) uitslag 5-3
14 – 05 UVS 2 – Pallas (Doetinchem) uitslag 4½-3½
Slotronde bij Doetinchem___________________________________________________________________Eindstand seizoen 2009 – 2010UVS 2 is kampioen geworden!Promtieklasse OSBOIndividuele prestatiesSpeelschema en links naar de verslagen
UVS 2 OSBO Promotie klasse
26 – 09 UVS 2 – PSV DoDO uitslag 5½-2½
31 – 10 ZSG – UVS 2 (Zwolle) uitslag 3-5
21 – 11 UVS 2 – Zuthpen uitslag 5½-2½
12 – 12 VDS – UVS 2 (Beekbergen) uitslag 4-4
09 – 01 UVS 2 – Ede uitslag 5-3
06 – 02 ASV 4 – UVS 2 (Arnhem) uitslag 3½-4½
26 – 03 UVS 2 – Bennekom uitslag 2½-5½
27 – 03 De Toren Arnhem 2 – UVS 2 (Arnhem) uitslag 3-5
17 – 04 De Toren Arnhem 3 – UVS 2 (Nijmegen) uitslag 2-6
Slotronde bij UVS 2.___________________________________________________________________Eindstand seizoen 2008 – 2009UVS 2 werd vierde
Meppel kampioen
Veenendaal 2 en SMB 3 degraderenIndividuele prestatiesUitslagen en links naar verslagen
27 – 09 Meppel – UVS 2 (Meppel) uitslag 5 – 3
01 – 11 UVS 2 – SMB 3 uitslag 6 -2
22 – 11 Zuthpen – UVS 2 (Zuthpen) uitslag 2 – 6
13 – 12 UVS 2 – ASV 4 uitslag 2½ – 5½
07 – 02 PSV DODO – UVS 2 (Putten) uitslag 4 -4
07 – 03 UVS 2 – Pallas uitslag 6 – 2
28 – 03 Veenendaal 2 – UVS 2 (Veenendaal) uitslag 3½ – 4½
18 – 04 UVS 2 – Bennekom uitslag 4½ – 3½
09 – 05 Ede 1 – UVS 2 (Putten) uitslag 3 – 5
Slotronde bij PSV DODO.
DATUM |
WEDSTRIJD |
PLAATS |
UITSLAG |
VERSLAG |
17 september |
UVS 2 -ASV 3 |
Nijmegen |
3-5 |
link |
8 oktober |
En Passant 2 – UVS 2 |
Bunschoten/Spakenburg |
3½-4½ |
link |
5 november |
UVS 2 – Bennekom 1 |
Nijmegen |
3½-4½ |
link |
26 november |
Zuid Limburg 4 – UVS 2 |
Klimmen |
6½-1½ |
link |
17 december |
PION/Mook 1 – UVS 2 |
Groesbeek |
5½-2½ |
link |
11 februari |
UVS 2 – HSG |
Nijmegen |
6½-1½ |
link |
11 maart |
PSV DoDO/Barnerveld 2 – UVS 2 |
Utrecht |
2½-5½ |
link |
1 april |
UVS 2 – Amersfoort |
Nijmegen |
3-5 |
link |
22 april |
Het Kasteel – UVS 2 |
Wijchen |
3-5 |
link |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dennis Breuker |
|
1983 |
Hans Quint |
|
1971 |
Diderick Holtland |
|
1962 |
Thomas Willemsen |
|
1962 |
Pepijn van Erp |
|
1949 |
Ruud vd Plassche (T) |
|
1939 |
Wouter Dinjens |
|
1935 |
Arno Sprinkhuizen |
|
1930 |
Ruud van der Spoel |
|
1845 |
DATUM |
WEDSTRIJD |
PLAATS |
UITSLAG |
VERSLAG |
18 september |
UVS 2 – BSV Bennekom |
Nijmegen |
4-4 |
link |
9 oktober |
Oud Zuylen – UVS 2 |
Utrecht |
4½-3½ |
link |
6 november |
UVS 2 – Wageningern 2 |
Nijmegen |
3-5 |
|
27 november |
Paul Keres 4 – UVS 2 |
Utrecht |
|
|
18 december |
UVS 2 – PION/Mook |
Nijmegen |
4½-3½ |
link |
5 februari |
ASV 3 – UVS 2 |
Arnhem |
5½-2½ |
|
12 maart |
UVS 2 – Veenendaal |
Nijmegen |
3-5 |
link |
2 april |
HSG – UVS 2 |
Hilversum |
5-3 |
link |
23 april |
UVS 2 – En Passant 2 |
Nijmegen |
5-3 |
link |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Roy van den Hatert |
|
2101 |
Lars Kurstjens |
|
2093 |
Ivar Heine |
|
2040 |
Hans Quint |
|
1989 |
Pepijn van Erp (T) |
|
1987 |
Jeroen Clermonts |
|
1976 |
Dennis Breuker |
|
1960 |
Arno Sprinkhuizen |
|
1947 |
Diderick Holtland |
|
1923 |
DATUM |
WEDSTRIJD |
PLAATS |
UITSLAG |
VERSLAG |
28 september |
UVS 2 – SG Max Euwe 2 |
Nijmegen |
2-6 |
link |
2 november |
Rokade – UVS 2 |
Lichtenvoorde |
2-6 |
link |
23 november |
Lonneker- UVS 2 |
Enschede |
3½-4½ |
link |
14 december |
UVS 2 – Zevenaar |
Nijmegen |
4-4 |
link |
1 februari |
Almelo – UVS 2 |
Almelo |
3½-4½ |
link |
7 maart |
UVS 2 – WSG Winterswijk |
Nijmegen |
6-2 |
link |
28 maart |
WSG Winterswijk 2- UVS 2 |
Winterswijk |
afgelast |
|
18 april |
UVS 2- BSV Bennekom |
Nijmegen |
afgelast |
|
16 mei |
Staunton – UVS 2 |
Etten-Leur |
afgelast |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Roy van den Hatert |
|
2125 |
Pepijn van Erp (T) |
|
2006 |
Ivar Heine |
|
1999 |
Dennis Breuker |
|
1962 |
Thomas Willemsen |
|
1955 |
Jeroen Clermonts |
|
1949 |
Arno Sprinkhuizen |
|
1936 |
Diderick Holtland |
|
1932 |
Hans Quint |
|
1930 |
DATUM |
WEDSTRIJD |
PLAATS |
UITSLAG |
VERSLAG |
15 september |
MuConsult Apeld. 3 – UVS 2 |
Apeldoorn |
½-7½ |
link |
6 oktober |
UVS 2 – Veenendaal |
Nijmegen |
1½-6½ |
link |
3 november |
Magnus Leidsche Rijn – UVS 2 |
Utrecht |
6½-1½ |
|
24 november |
UVS 2 – Zeist |
Nijmegen |
7½-½ |
link |
15 december |
UVS 2 – Amersfoort 2 |
Nijmegen |
5-3 |
link |
9 februari |
Oud Zuylen Utrecht 3 – UVS 2 |
Utrecht |
2½-5½ |
link |
16 maart |
UVS 2 -ASV 4 |
Nijmegen |
7-1 |
link |
13 april |
PION/Mook-2 – UVS 2 |
Groesbeek |
1½-6½ |
|
11 mei |
UVS 2 – Wageningen 3 |
Nijmegen |
5½-2½ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dennis Breuker |
|
2015 |
Ivar Heine |
|
1936 |
Ruud van de Plassche |
|
1987 |
Arno Sprinkhuizen |
|
2029 |
Jeroen Clermonts |
|
1925 |
Hans Quint |
|
1905 |
Wouter Dinjens |
|
1925 |
Pepijn van Erp (T) |
|
1935 |
Tsji Sang Cheung |
|
1987 |
DATUM |
WEDSTRIJD |
PLAATS |
UITSLAG |
VERSLAG |
16 september |
UVS 3 – UVS 2 |
Nijmegen |
1-7 |
link |
7 oktober |
UVS 2 – Doetinchem |
Nijmegen |
6½-1½ |
link |
4 november |
UVS 2 – Voorst |
Nijmegen |
3½-4½ |
link |
25 november |
VDS – UVS 2 |
Beekbergen |
1½-6½ |
link |
16 december |
UVS 2 – Rokade |
Nijmegen |
3½-4½ |
link |
3 februari |
O&O – UVS 2 |
Kampen |
5-3 |
link |
10 maart |
UVS 2 – ASV 4 |
Nijmegen |
7½-½ |
link |
7 april |
Schaakstad A 3 – UVS 2 |
Apeldoorn |
4-4 |
link |
21 april |
UVS 2 – Koningswaal |
Nijmegen |
5½-2½ |
link |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DATUM |
WEDSTRIJD |
PLAATS |
UITSLAG |
VERSLAG |
17 september |
UVS 2 – BSG 2 |
Nijmegen |
3-5 |
link |
8 oktober |
Fischer Z – UVS 2 |
Amsterdam |
5-3 |
link |
5 november |
UVS 2 – Almere |
Nijmegen |
5-3 |
link |
26 novemberr |
Hoogland – UVS 2 |
Hoogland |
5½-2½ |
link |
17 december |
LSG 2 – UVS 2 |
Leiden |
7-1 |
link |
4 februari |
UVS 2 – PSV/Dodo |
Nijmegen |
5½-2½ |
link |
11 maart |
Oud Zuylen 2 – UVS 2 |
Utrecht |
5-3 |
link |
1 april |
UVS 2 – Leiderdorp |
Nijmegen |
3-5 |
link |
6 mei |
HWP Haarlem – UVS 2 |
Haarlem |
5-3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DATUM |
WEDSTRIJD |
PLAATS |
UITSLAG |
VERSLAG |
26 september |
Utrecht 2 – UVS 2 |
Utrecht |
3-5 |
link |
10 oktober |
UVS 2 – Wageningen 2 |
Nijmegen |
3-5 |
link |
7 november |
Aartswoud – UVS 2 |
Hoogwoud |
5-3 |
link |
12 december |
UVS 2 – ZSC-Saende |
Nijmegen |
5-3 |
link |
9 januari |
UVS 2 – Oud Zuylen |
Nijmegen |
5½-2½ |
|
13 februari |
Almere 2 – UVS 2 |
Almere |
3½-4½ |
link |
19 maart |
UVS 2 – Leiderdorp |
Nijmegen |
6½-1½ |
link |
2 april |
BSG 2 – UVS 2 |
Bussum |
3½-4½ |
link |
23 april |
UVS 2 – Fischer Z |
Nijmegen |
4½-3½ |
link |
|
DATUM |
WEDSTRIJD |
PLAATS |
UITSLAG |
VERSLAG |
27 september |
UVS 2 – D&Z/O&O |
Nijmegen |
5½-2½ |
link |
1 november |
Voorst – UVS 2 |
Voorst |
2½-5½ |
|
22 november |
UVS 2 – Het Kasteel |
Nijmegen |
6-2 |
link |
13 december |
SMB – UVS 2 |
Nijmegen |
2-6 |
link |
7 februari |
Doetinchem – UVS 2 |
Doetinchem |
4-4 |
link |
7 maart |
UVS 2 – Rokade |
Nijmegen |
5-3 |
link |
21 maart |
Wageningen 3 – UVS 2 |
Wageningen |
3-5 |
link |
11 april |
UVS 2 – Schaakstad 3 |
Nijmegen |
6½-1½ |
link |
25 april |
ASV 4 – UVS 2 |
Nijmegen* |
0-8 |
link |
|
|
r9 |
Klasse 3B |
Rav |
Mp |
Bp |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
1. |
Groningen 2 |
2005 |
17 |
44 |
|
4 |
4½ |
4½ |
4½ |
4½ |
5½ |
5½ |
4½ |
6½ |
2. |
Philidor 1847 2 |
1974 |
16 |
43½ |
4 |
|
4½ |
4 |
5½ |
4½ |
5 |
5½ |
5½ |
5 |
3. |
DSG Pallas |
2075 |
13 |
52 |
3½ |
3½ |
|
4 |
6 |
6½ |
6 |
8 |
7½ |
7 |
4. |
Xidata SV Hardenberg |
2050 |
11 |
38½ |
3½ |
4 |
4 |
|
4½ |
5½ |
3 |
5 |
5 |
4 |
5. |
ASV 3 |
1949 |
7 |
37 |
3½ |
2½ |
2 |
3½ |
|
3½ |
6 |
4 |
7½ |
4½ |
6. |
Doetinchem |
1956 |
7 |
35 |
3½ |
3½ |
1½ |
2½ |
4½ |
|
3½ |
5½ |
4 |
6½ |
7. |
Almelo |
1922 |
6 |
30 |
2½ |
3 |
2 |
5 |
2 |
4½ |
|
3 |
2½ |
5½ |
8. |
UVS 2 |
1936 |
6 |
29½ |
2½ |
2½ |
0 |
3 |
4 |
2½ |
5 |
|
6 |
4 |
9. |
ESGOO 2 |
1947 |
5 |
26 |
3½ |
2½ |
½ |
3 |
½ |
4 |
5½ |
2 |
|
4½ |
10. |
WSG Winterswijk |
1873 |
2 |
24½ |
1½ |
3 |
1 |
4 |
3½ |
1½ |
2½ |
4 |
3½ |
|
T |
UVS 2 |
Ro |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
N |
W |
% |
Brd |
kl |
Rc |
Tpr |
W-We |
1. |
Rob Bisschops |
2023 |
½ |
0 |
½ |
0 |
0 |
1 |
– |
1 |
½ |
8 |
3½ |
44 |
1,9 |
2z |
2096 |
2052 |
+0,286 |
2. |
Wouter Dinjens |
1985 |
– |
0 |
½ |
½ |
½ |
1 |
0 |
0 |
½ |
8 |
3 |
38 |
2,8 |
|
2012 |
1921 |
-0,707 |
3. |
Ruud van der Spoel |
1965 |
1 |
0 |
½ |
– |
½ |
½ |
0 |
0 |
½ |
8 |
3 |
38 |
3,1 |
|
2018 |
1927 |
-0,418 |
4. |
Maarten van Rooij |
2087 |
– |
– |
– |
– |
½ |
0 |
– |
– |
1 |
3 |
1½ |
50 |
3,7 |
1z |
1961 |
1961 |
-0,450 |
5. |
Tsjisang Cheung |
1961 |
0 |
– |
½ |
½ |
0 |
– |
0 |
1 |
0 |
7 |
2 |
29 |
4,0 |
3w |
1985 |
1824 |
-1,285 |
6. |
Jeroen Clermonts |
1928 |
1 |
– |
½ |
1 |
½ |
– |
½ |
– |
– |
5 |
3½ |
70 |
4,6 |
1w |
1962 |
2112 |
+1,226 |
7. |
Arno Sprinkhuizen |
1916 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
½ |
1 |
1 |
9 |
4½ |
50 |
5,1 |
1w |
1931 |
1931 |
+0,192 |
8. |
Thomas Willemsen |
1895 |
– |
0 |
0 |
0 |
– |
1 |
1 |
1 |
½ |
7 |
3½ |
50 |
6,1 |
1w |
1956 |
1956 |
+0,552 |
9. |
Christ Verstegen |
1879 |
0 |
0 |
½ |
½ |
½ |
½ |
0 |
1 |
0 |
9 |
3 |
33 |
6,3 |
1z |
1889 |
1766 |
-1,365 |
10. |
Michiel de Kruyf |
1822 |
0 |
0 |
– |
½ |
– |
0 |
½ |
1 |
– |
6 |
2 |
33 |
6,7 |
2z |
1926 |
1803 |
-0,221 |
11. |
Justin Sewalt |
1868 |
0 |
– |
– |
– |
– |
– |
– |
– |
– |
1 |
0 |
0 |
7,0 |
1z |
1668 |
1575 |
-0,677 |
12. |
Klaus Wustefeld |
1865 |
– |
0 |
– |
– |
– |
– |
– |
– |
– |
1 |
0 |
0 |
7,0 |
1w |
1936 |
1708 |
-0,386 |
r9 |
Klasse 3B |
Rav |
Mp |
Bp |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
1. |
Zevenaar |
2002 |
15 |
45 |
|
5 |
4½ |
6 |
4½ |
4 |
3 |
7 |
5 |
6 |
2. |
DSG Pallas |
2054 |
12 |
41½ |
3 |
|
4½ |
4½ |
5½ |
6 |
3½ |
3½ |
4½ |
6½ |
3. |
Xidata Hardenberg |
2028 |
12 |
40 |
3½ |
3½ |
|
4 |
4½ |
4½ |
4 |
5½ |
5½ |
5 |
4. |
Almelo |
2000 |
10 |
38 |
2 |
3½ |
4 |
|
4½ |
7 |
5 |
4 |
5 |
3 |
5. |
Doetinchem |
1971 |
10 |
36 |
3½ |
2½ |
3½ |
3½ |
|
4½ |
5 |
4½ |
4½ |
4½ |
6. |
Homburg Apeldoorn 3 |
1996 |
9 |
34½ |
4 |
2 |
3½ |
1 |
3½ |
|
5 |
5 |
5 |
5½ |
7. |
UVS 2 |
1943 |
8 |
35 |
5 |
4½ |
4 |
3 |
3 |
3 |
|
3 |
4 |
5½ |
8. |
ESGOO 2 |
2000 |
8 |
33 |
1 |
4½ |
2½ |
4 |
3½ |
3 |
5 |
|
4 |
5½ |
9. |
Lonneker |
1894 |
4 |
31½ |
3 |
3½ |
2½ |
3 |
3½ |
3 |
4 |
4 |
|
5 |
10. |
WSG Winterswijk |
1901 |
2 |
25½ |
2 |
1½ |
3 |
5 |
3½ |
2½ |
2½ |
2½ |
3 |
|
T |
|
Ro |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
N |
W |
% |
Brd |
kl |
Rc |
Tpr |
W-We |
1. |
Rob Bisschops |
2034 |
1 |
– |
0 |
– |
½ |
1 |
1 |
0 |
1 |
7 |
4½ |
64 |
1,0 |
1w |
2111 |
2216 |
+1,743 |
2. |
Ruud van de Plassche |
2028 |
– |
1 |
½ |
0 |
– |
0 |
– |
0 |
0 |
6 |
1½ |
25 |
2,2 |
|
2115 |
1922 |
-0,817 |
3. |
Ruud van der Spoel |
1932 |
½ |
1 |
– |
1 |
½ |
0 |
0 |
½ |
1 |
8 |
4½ |
56 |
3,8 |
6z |
1964 |
2009 |
+0,857 |
4. |
Tsjisang Cheung |
1983 |
0 |
1 |
½ |
½ |
½ |
1 |
0 |
1 |
0 |
9 |
4½ |
50 |
3,8 |
9w |
2011 |
2011 |
+0,334 |
5. |
Maarten van Rooij |
2044 |
– |
1 |
– |
0 |
– |
1 |
1 |
1 |
– |
5 |
4 |
80 |
4,4 |
5z |
1995 |
2236 |
+0,916 |
6. |
Arno Sprinkhuizen |
1951 |
½ |
0 |
0 |
1 |
½ |
0 |
1 |
0 |
1 |
9 |
4 |
44 |
4,4 |
3z |
1970 |
1930 |
-0,270 |
7. |
Philippe Friesen |
1882 |
0 |
– |
0 |
– |
– |
– |
– |
– |
– |
2 |
0 |
0 |
4,5 |
|
2006 |
1689 |
-0,566 |
8. |
Thomas Willemsen |
1925 |
– |
1 |
– |
– |
0 |
– |
1 |
– |
½ |
4 |
2½ |
63 |
5,5 |
2w |
1893 |
1984 |
+0,331 |
9. |
Christ Verstegen |
1878 |
½ |
½ |
1 |
½ |
½ |
0 |
0 |
0 |
1 |
9 |
4 |
44 |
6,0 |
3z |
1965 |
1925 |
+0,531 |
10. |
Michiel de Kruyf |
1828 |
0 |
– |
1 |
0 |
0 |
– |
1 |
– |
– |
5 |
2 |
40 |
6,6 |
3z |
1896 |
1824 |
-0,223 |
11. |
Lambert Hofman |
1834 |
½ |
0 |
0 |
– |
½ |
1 |
– |
½ |
0 |
7 |
2½ |
36 |
7,4 |
7w |
1927 |
1822 |
-0,194 |
12. |
Klaus Wustefeld |
1881 |
– |
– |
– |
1r |
– |
– |
– |
– |
– |
1 |
1 |
0 |
8,0 |
|
|
1881 |
+0,000 |
|
Promotieklasse |
Mp |
Bp |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
1. |
UVS 2 |
15 |
43 |
x |
5½ |
5 |
2½ |
4½ |
5 |
6 |
4 |
5½ |
5 |
2. |
PSV/DoDO |
13 |
41½ |
2½ |
x |
5½ |
2 |
4 |
6½ |
4½ |
5½ |
5½ |
5½ |
3. |
ZSG |
13 |
40½ |
3 |
2½ |
x |
6 |
4½ |
5 |
4½ |
4 |
4½ |
6½ |
4. |
Bennekom |
12 |
41½ |
5½ |
6 |
2 |
x |
3½ |
4½ |
5½ |
3 |
6 |
5½ |
5. |
ASV 4 |
9 |
37 |
3½ |
4 |
3½ |
4½ |
x |
3 |
5 |
4½ |
3½ |
5½ |
6. |
De Toren Arnhem 2 |
8 |
37 |
3 |
1½ |
3 |
3½ |
5 |
x |
3 |
5½ |
6½ |
6 |
7. |
De Toren Arnhem 3 |
8 |
35 |
2 |
3½ |
3½ |
2½ |
3 |
5 |
x |
5½ |
5 |
5 |
8. |
VDS |
6 |
32½ |
4 |
2½ |
4 |
5 |
3½ |
2½ |
2½ |
x |
5 |
3½ |
9. |
Zutphen |
4 |
27 |
2½ |
2½ |
3½ |
2 |
4½ |
1½ |
3 |
3 |
x |
4½ |
10. |
Ede |
2 |
25 |
3 |
2½ |
1½ |
2½ |
2½ |
2 |
3 |
4½ |
3½ |
x |
|
UVS 2 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
Ap |
Bp |
KNSB |
TPR |
1. |
Arno Sprinkhuizen |
1 |
0 |
0 |
½ |
1 |
– |
½ |
0 |
1 |
8 |
4 |
1996 |
1940 |
2. |
Ruud Van de Plassche |
– |
– |
– |
– |
– |
1 |
– |
½ |
½ |
3 |
2 |
2049 |
1995 |
3. |
Tsjisang Cheung |
0 |
1 |
1 |
– |
1 |
0 |
– |
1 |
½ |
7 |
4½ |
1966 |
2026 |
4. |
Frans Nijenhuis |
– |
– |
– |
½ |
– |
– |
– |
– |
– |
1 |
½ |
1565 |
1886 |
5. |
Ruud Van der Spoel |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
½ |
0 |
1 |
½ |
9 |
7 |
1865 |
2091 |
6. |
Michiel De Kruyf |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
½ |
1 |
9 |
3½ |
1813 |
1819 |
7. |
Rene Ten Bos |
– |
– |
– |
– |
– |
– |
0 |
– |
– |
1 |
0 |
1819 |
1674 |
8. |
Christ Verstegen |
½ |
1 |
0 |
½ |
½ |
1 |
1 |
1 |
½ |
9 |
6 |
1860 |
1979 |
9. |
Lambert Hofman |
1 |
½ |
1 |
½ |
½ |
1 |
0 |
– |
1 |
8 |
5½ |
1800 |
1962 |
10. |
Klaus Wustefeld |
1 |
1 |
1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
9 |
7 |
1852 |
1987 |
11. |
Philippe Friesen |
– |
½ |
½ |
0 |
– |
0 |
0 |
0 |
– |
6 |
1 |
1794 |
1518 |
12. |
Justin Sewalt |
1 |
– |
– |
– |
1 |
– |
– |
– |
– |
2 |
2 |
|
2014 |
|
Promotieklasse |
Mp |
Bp |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
1. |
Meppel |
18 |
49½ |
x |
5½ |
5 |
5 |
4½ |
7 |
6 |
6½ |
4½ |
5½ |
2. |
Pallas |
16 |
46½ |
2½ |
x |
5 |
6 |
6 |
5½ |
4½ |
6½ |
6 |
4½ |
3. |
PSV DoDO |
13 |
43 |
3 |
3 |
x |
4 |
6½ |
5 |
5 |
6 |
5 |
5½ |
4. |
UVS 2 |
11 |
37½ |
3 |
2 |
4 |
x |
4½ |
2½ |
6 |
5 |
4½ |
6 |
5. |
Bennekom |
10 |
35½ |
3½ |
2 |
1½ |
3½ |
x |
4½ |
5 |
4½ |
5½ |
5½ |
6. |
ASV 4 |
9 |
35½ |
1 |
2½ |
3 |
5½ |
3½ |
x |
4 |
6 |
5½ |
4½ |
7. |
Zutphen |
4 |
29½ |
2 |
3½ |
3 |
2 |
3 |
4 |
x |
5 |
4 |
3 |
8. |
Ede |
4 |
27½ |
1½ |
1½ |
2 |
3 |
3½ |
2 |
3 |
x |
6 |
5 |
9. |
Veenendaal 2 |
3 |
28½ |
3½ |
2 |
3 |
3½ |
2½ |
2½ |
4 |
2 |
x |
5½ |
10. |
SMB 3 |
2 |
27 |
2½ |
3½ |
2½ |
2 |
2½ |
3½ |
5 |
3 |
2½ |
x |
|
UVS 2 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
Ap |
Bp |
KNSB |
TPR |
1. |
Robert Klomp |
1 |
1 |
– |
½ |
0 |
0 |
0 |
½ |
1 |
8 |
4 |
2071 |
1988 |
2. |
Arno Sprinkhuizen |
– |
1 |
– |
½ |
– |
0 |
1 |
0 |
½ |
6 |
3 |
2019 |
1955 |
3. |
Michiel de Kruyf |
0 |
– |
1 |
– |
– |
– |
– |
1 |
– |
3 |
2 |
1787 |
2079 |
4. |
Klaus Wustefeld |
0 |
0 |
1 |
– |
– |
– |
– |
– |
1 |
4 |
2 |
1832 |
1895 |
5. |
Ruud van der Spoel |
– |
– |
1 |
1 |
0 |
0 |
0 |
– |
– |
5 |
2 |
1874 |
1876 |
6. |
Harold Bekkering |
1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
– |
1 |
– |
1 |
7 |
5 |
1863 |
2044 |
7. |
Rene ten Bos |
– |
½ |
– |
– |
0 |
0 |
0 |
– |
0 |
5 |
½ |
1854 |
1581 |
8. |
Tsjisang Cheung |
1 |
1 |
1 |
½ |
1 |
0 |
½ |
1 |
0 |
9 |
6 |
1954 |
2004 |
9. |
Wim Krabbendam |
0 |
– |
0 |
– |
– |
– |
– |
1 |
– |
3 |
1 |
1673 |
1667 |
10. |
Stefàn Brouwers |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
1 |
0 |
½ |
9 |
4½ |
1843 |
1863 |
11. |
Lambert Hofman |
0 |
– |
– |
0 |
1 |
– |
– |
– |
– |
3 |
1 |
1777 |
1750 |
12. |
John Remmerts |
– |
½ |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
1 |
8 |
5½ |
1881 |
1994 |
13. |
Wouter Jans |
– |
– |
– |
– |
– |
1 |
– |
0 |
– |
2 |
1 |
1690 |
1844 |
Recente reacties