Seizoen 2023-2024 [KNSB – 1B]
Teamsamenstelling
Speelschema
DATUM |
WEDSTRIJD |
PLAATS |
UITSLAG |
VERSLAG |
16 september |
UVS 1 – Caissa-Eenhoorn 1 |
Nijmegen |
6-4 |
link |
7 oktober |
Paul Keres 2 – UVS 1 |
Utrecht |
4½-5½ |
link |
4 november |
UVS 1 – De Stukkenjagers 1 |
Nijmegen |
4½-5½ |
link |
25 november |
Philidor 1847 1 – UVS 1 |
Leeuwarden |
4½-5½ |
link |
16 december |
UVS 1 – ASV 1 |
Nijmegen |
7-3 |
link |
3 februari |
Vianen/DVP 1 – UVS 1 |
Vianen |
6-4 |
link |
2 maart |
Groninger Comb. 2 – UVS 1 |
Groningen |
8½-1½ |
link |
23 maart |
UVS 1 – Krimpen a/d IJssel 1 |
Nijmegen |
|
|
20 april |
Wageningen 1 – UVS 1 |
Wageningen |
|
|
|
Stand
____________________________________________________
Seizoen 2022-2023 [KNSB – 1B]
Teamsamenstelling
Speelschema
</tableStand____________________________________________________Seizoen 2021-2022 [KNSB – 1B]Teamsamenstelling
Speelschema</tableStand____________________________________________________Seizoen 2020-2021Afgezien van deelname vanwege corona.____________________________________________________Seizoen 2019-2020 [KNSB – 1B]Teamsamenstelling
SpeelschemaStand____________________________________________________Seizoen 2018-2019 [KNSB – 1A]Teamsamenstelling
SpeelschemaStand_____________________________________________________Seizoen 2017-2018 [KNSB – 1B]Teamsamenstelling
SpeelschemaEindstand
_____________________________________________________Seizoen 2016-2017 [KNSB – 1B]TeamsamenstellingTeamleider: Joost ReteraSpeelschemaEindstand
_____________________________________________________Seizoen 2015-2016 [KNSB – 1B]TeamsamenstellingTeamleider: Joost ReteraSpeelschemaEindstandIndividueel
_____________________________________________________Seizoen 2014-2015 [KNSB – 2D]Teamsamenstelling
Speelschema
EindstandUVS 1 is kampioen en promoveert naar de eerste klasse KNSB!Individuele prestaties
_____________________________________________________Seizoen 2013-2014 [KNSB – 2D]Teamsamenstelling
1. FM Joost Retera / teamleider
2. FM Paul Span
3. Anton van Rijn
4. Pim Haselager
5. Luuk Peters
6. Lars Kurstjens
7. Roy van den Hatert
8. Dennis Arts
9. Arie van den HurkSpeelschema en links naar de verslagen
21/9/2013 VAPRO Geleen – UVS: 5½-2½ [vervallen]
2/11/2013 UVS – HSC: 5½-2½
7/12/2013 Dordrecht – UVS: 4-4
4/1/2014 UVS – Voerendaal 2: 3-5
8/2/2014 Veldhoven – UVS: 5-3
8/3/2014 UVS – Paul Keres 2: 5-3
29/3/2014 UVS – PION: 4½-3½
12/4/2014 Eindhoven – UVS: 4½-3½
10/5/2014 UVS – Vianen DVP: 4½-3½EindstandIndividuele prestaties
_____________________________________________Eindstand seizoen 2012-2013Individuele prestaties
Speelschema en links naar de verslagen
15/9/2012 Geleen – UVS1 uitslag 4½-3½
6/10/2012 UVS1 – PION uitslag 4-4
3/11/2012 Voerendaal 2 – UVS1 uitslag 2½-5½
24/11/2012 UVS1 – DJC Stein uitslag 5-3
15/12/2012 Venlo – UVS1 uitslag 3½-4½
16/2/2013 UVS1 – Eindhoven uitslag 2½-5½
9/3/2013 HSC Helmond – UVS1 uitslag 3-5
6/4/2013 UVS1 – Veldhoven uitslag 6½-1½
20/4/2013 Accres Apeldoorn 2 – UVS1 uitslag 2½-5½Seizoen 2011-2012UVS1 is kampioen geworden!EindstandIndividuele prestatiesLinks naar de verslagen17-9-2011 UVS1 – Overschie uitslag 4-4
29-10-2011 De Willige Dame – UVS1 (Dordrecht) uitslag 2½-5½
26-11-2011 UVS1 – DSC Delft 3 uitslag 5-3
17-12-2011 Souburg – UVS1 (Oost-Souburg) uitslag 3½-4½
7-1-2012 UVS1 – Bergen op Zoom uitslag 5½-2½
11-2-2012 Charlois Europoort 2 – UVS1 (Rotterdam)
10-3-2012 UVS1 – ASC
31-3-2012 Dordrecht – UVS1 (Dordrecht)
21-4-2012 UVS1 – Spijkenisse 2Seizoen 2010-2011UVS1 is op de derde plaats geëindigd.EindstandIndividuele prestatiesLinks naar de verslagen
UVS 1 KNSB Klasse 3H
25 – 09 NUVEMA talententeam-D4 – UVS (Oosterhout NB) uitslag 1-7
09 – 10 UVS – Voerendaal 2 uitslag 3½-4½
20 – 11 RSC ‘t Pionneke – UVS (Roermond) uitslag 5-3
11 – 12 UVS – Geleen uitslag 4½-3½
08 – 01 HMC Calder 3 – UVS (Den Bosch) uitslag 3½-4½
12 – 02 UVS – De Combinatie uitslag 4½-3½
12 – 03 UVS – Brunssum uitslag 5½-2½
09 – 04 Dubbelschaak ‘97 – UVS (Boxtel) uitslag 7-1
14 – 05 UVS – Eindhoven 2 uitslag 6-2Eindstand seizoen 2009-2010UVS1 is op de derde plaats geëindigd.KNSB klasse 3HIndividuele prestatiesSpeelschema en links naar de verslagen26 – 09 UVS – Brunssum uitslag 5½-2½
31 – 10 Utrecht 3 – UVS (Utrecht) uitslag 2-6
21 – 11 UVS – Veldhoven uitslag 3½-4½
12 – 12 Het Kasteel – UVS (Wijchen) uitslag 2-6
09 – 01 UVS – HMC Calder 3 uitslag 5-3
06 – 02 De Drie Torens – UVS (Tilburg) uitslag 4-4
06 – 03 UVS – RSC ‘t Pionneke uitslag 3-5
27 – 03 De Combinatie – UVS (Asten) uitslag 4½-3½
17 – 04 NUVEMA talententeam-D4 – UVS (Oosterhout NB) uitslag 4-4Eindstand seizoen 2008-2009UVS 1 is op de vierde positie geëindigd.KNSB klasse 3HIndividuele prestaties
Speelschema met links naar de verslagen
27 – 09 Veldhoven – UVS 1 (Veldhoven) uitslag 4 – 4
01 – 11 UVS 1 – De Drie Torens uitslag 5 -3
22 – 11 NUVEMA talententeam D4 – UVS 1 (Oosterhout NB) uitslag 3 – 5
13 – 12 UVS 1 – Dubbelschaak ’97 uitslag 3 – 5
07 – 02 De Combinatie – UVS 1 (Asten) uitslag 5½ – 2½
07 – 03 UVS 1 – DJC Stein 2 uitslag 5 – 3
28 – 03 Veenendaal – UVS 1 (Veenendaal) uitslag 4½ – 3½
18 – 04 UVS 1 – Geleen uitslag 5½ – 2½
09 – 05 PION Groesbeek – UVS 1 (Groesbeek) uitslag 4 – 4
DATUM |
WEDSTRIJD |
PLAATS |
UITSLAG |
VERSLAG |
17 september |
UVS – Krimpen aan den IJssel |
Nijmegen |
4-6 |
link |
8 oktober |
DD-UVS |
Den Haag |
7-3 |
link |
5 november |
UVS – DSC Delft |
Nijmegen |
4½-5½ |
link |
26 november |
HMC Den Bosch – UVS |
Den Bosch |
7-3 |
link |
17 december |
Spijkenisse – UVS |
Spijkenisse |
4½-5½ |
link |
11 februari |
UVS – Voorschoten |
Nijmegen |
3-7 |
link |
11 maart |
Paul Keres 2 – UVS |
Utrecht |
3½-6½ |
link |
1 april |
UVS – Venlo |
Nijmegen |
5½-4½ |
link |
22 april |
Vianen/DVP – UVS |
Vianen |
4-6 |
link |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
FM Jaap Houben |
|
2285 |
FM Joost Retera (T) |
|
2272 |
Jasper Bons |
|
2223 |
Hamoun Habibi |
|
2207 |
CM Anton van Rijn |
|
2201 |
Jan Pijkeren |
|
2174 |
Olav Schoonenberg |
|
2134 |
Lars Kurstjens |
|
2106 |
Ivar Heine |
|
2057 |
Jeroen Clermonts |
|
2000 |
IM Hans Klip (R) |
|
2322 |
DATUM |
WEDSTRIJD |
PLAATS |
UITSLAG |
VERSLAG |
18 september |
UVS – DSC Delft |
Nijmegen |
3-7 |
link |
9 oktober |
LSG 2 – UVS |
Leiden |
7-3 |
|
6 november |
UVS – De Stukkenjagers |
Nijmegen |
4½-5½ |
link |
27 november |
Paul Keres 2 – UVS |
Utrecht |
3-7 |
link |
18 december |
UVS – Spijkenisse |
Nijmegen |
5½-4½ |
|
5 februari |
Vianen/DVP – UVS |
Vianen |
6½-3½ |
linl |
12 maart |
UVS – BSG |
Nijmegen |
5½-4½ |
link |
2 april |
Krimpen a/d IJssel – UVS |
Krimpen a/d IJ. |
6-4 |
|
23 april |
UVS – Blerick |
Nijmegen |
7-3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IM Hans Klip |
|
2337 |
FM Lukas van der Linden |
|
2298 |
FM Joost Retera (T) |
|
2288 |
FM Jaap Houben |
|
2273 |
Jasper Bons |
|
2234 |
CM Anton van Rijn |
|
2216 |
Jan Pijkeren |
|
2189 |
Guido van Mierlo |
|
2175 |
Hamoun Habibi |
|
2171 |
Olav Schoonenberg |
|
2123 |
DATUM |
WEDSTRIJD |
PLAATS |
UITSLAG |
VERSLAG |
28 september |
UVS – LSG 2 |
Nijmegen |
3½-6½ |
link |
2 november |
Spijkenisse – UVS |
Spijkenisse |
2-8 |
link |
23 november |
De Stukkenjagers – UVS |
Tilburg |
5½-4½ |
link |
14 december |
UVS – Venlo |
Nijmegen |
5½-4½ |
link |
1 februari |
Vianen/DVP – UVS |
Vianen |
6-4 |
|
7 maart |
UVS – Voorschoten |
Nijmegen |
5-5 |
link |
28 maart |
Zuid-Limburg – UVS |
Voerendaal |
afgelast |
|
18 april |
UVS – DSC Delft |
Nijmegen |
afgelast |
|
16 mei |
Krimpen a/d IJssel – UVS |
Krimpen ad IJ. |
afgelast |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IM Hans Klip |
|
2353 |
FM Lukas van der Linden |
|
2305 |
FM Jaap Houben |
|
2251 |
FM Joost Retera (T) |
|
2229 |
CM Anton van Rijn |
|
2203 |
Jasper Bons |
|
2202 |
Guido van Mierlo |
|
2186 |
Jan Pijkeren |
|
2166 |
Lars Kurstjens |
|
2062 |
Dennis Arts |
|
2017 |
DATUM |
WEDSTRIJD |
PLAATS |
UITSLAG |
VERSLAG |
15 september |
Purmerend – UVS |
Purmerend |
3½-6½ |
link |
6 oktober |
UVS – Philidor 1847 |
Nijmegen |
6½-3½ |
link |
3 november |
Groninger Combinatie – UVS |
Groningen |
7½-2½ |
link |
24 november |
UVS – SG Max Euwe |
Nijmegen |
5½-4½ |
link |
15 december |
UVS – Caissa-Eenhoorn |
Nijmegen |
5½-4½ |
link |
9 februari |
ASV – UVS |
Arnhem |
5½-4½ |
link |
16 maart |
UVS – Paul Keres |
Nijmegen |
5-5 |
link |
13 april |
DSC Delft – UVS |
Delft |
3½-6½ |
|
11 mei |
UVS – Wageningen |
Nijmegen |
6½-3½ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IM Hans Klip |
|
2353 |
FM Paul Span |
|
2277 |
FM Jaap Houben |
|
2321 |
FM Lukas van der Linden |
|
2263 |
FM Joost Retera (T) |
|
2244 |
CM Anton van Rijn |
|
2180 |
Guido van Mierlo |
|
2110 |
Jan Pijkeren |
|
2160 |
Lars Kurstjens |
|
2101 |
Dennis Arts |
|
2120 |
DATUM |
WEDSTRIJD |
PLAATS |
UITSLAG |
VERSLAG |
16 september |
UVS – DSC Delft |
Nijmegen |
3-7 |
link |
7 oktober |
HWP Sas van Gent – UVS |
Sas van Gent |
6-4 |
link |
4 november |
UVS – HWP Haarlem |
Nijmegen |
5½-4½ |
link |
25 november |
De Toren Arnhem – UVS |
Arnhem |
3½-6½ |
link |
16 december |
UVS – De Stukkenjagers |
Nijmegen |
2½-7½ |
link |
3 februari |
Venlo – UVS |
Venlo |
5½-4½ |
link |
10 maart |
UVS – De Pion |
Nijmegen |
5-5 |
link |
7 april |
Zukertort Amstelveen – UVS |
Amstelveen |
7½-2½ |
link |
21 april |
UVS – Paul Keres |
Nijmegen |
5-5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DATUM |
WEDSTRIJD |
PLAATS |
UITSLAG |
VERSLAG |
17 september |
UVS – Wageningen |
Nijmegen |
4-6 |
link |
8 oktober |
Stukkenjagers – UVS |
Tilburg |
6-4 |
link |
5 november |
UVS – Eggert Purmerend |
Nijmegen |
5½-4½ |
link |
26 november |
Zukertort Amstelveen 2 – UVS |
Amstelveen |
5-5 |
|
17 december |
DSC Delft – UVS |
Delft |
5½-4½ |
link |
4 februari |
UVS – De Wijker Toren |
Nijmegen |
3½-6½ |
link |
11 maart |
Oud Zuylen Utrecht – UVS |
Utrecht |
4-6 |
link |
1 april |
UVS – Voerendaal |
Nijmegen |
4½-5½ |
link |
6 mei |
Venlo – UVS |
Venlo |
3-7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DATUM |
WEDSTRIJD |
PLAATS |
UITSLAG |
VERSLAG |
26 september |
Paul Keres – UVS |
Utrecht |
6½-3½ |
link |
10 oktober |
UVS – DSC Delft |
Nijmegen |
5-5 |
link |
7 november |
Voerendaal – UVS |
Klimmen |
3½-6½ |
link |
12 december |
UVS – Voorschoten |
Nijmegen |
7½-2½ |
link |
9 januari |
UVS – Caissa |
Nijmegen |
7-3 |
link |
13 februari |
DD – UVS |
Den Haag |
3-7 |
link |
19 maart |
UVS – De Stukkenjagers |
Nijmegen |
6½-3½ |
link |
2 april |
eFXO Apeldoorn – UVS |
Apeldoorn |
6-4 |
link |
23 april |
UVS – Purmerend |
Nijmegen |
5-5 |
|
|
DATUM |
WEDSTRIJD |
PLAATS |
UITSLAG |
VERSLAG |
27 september |
UVS – Dordrecht |
Nijmegen |
5-3 |
link |
1 november |
De Stukkenjagers 2 – UVS |
Tilburg |
5½-2½ |
link |
22 november |
UVS – Veldhoven |
Nijmegen |
6-2 |
link |
13 december |
HMC Calder 2 – UVS |
Rosmalen |
1-7 |
link |
7 februari |
Voerendaal 2 – UVS |
Klimmen |
2½-5½ |
link |
7 maart |
UVS – De Pion |
Nijmegen |
5-3 |
link |
21 maart |
Eindhoven – UVS |
Eindhoven |
3-5 |
link |
11 april |
UVS – DJC Stein |
Nijmegen |
5-3 |
link |
25 april |
Venlo – UVS |
Venlo |
3-5 |
link |
|
|
r9 |
Klasse 3G |
Rav |
Mp |
Bp |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
1. |
UVS 1 |
2089 |
15 |
42½ |
|
4 |
4½ |
4 |
5½ |
5 |
5 |
5 |
4 |
5½ |
2. |
Dordrecht |
2104 |
14 |
45½ |
4 |
|
4 |
6 |
6½ |
5½ |
3½ |
4½ |
5½ |
6 |
3. |
Souburg |
2017 |
14 |
41½ |
3½ |
4 |
|
5 |
4 |
5 |
4½ |
5½ |
4½ |
5½ |
4. |
Charlois Europoort 2 |
1979 |
11 |
37½ |
4 |
2 |
3 |
|
4 |
6 |
4 |
5 |
4½ |
5 |
5. |
Bergen op Zoom |
1983 |
10 |
35½ |
2½ |
1½ |
4 |
4 |
|
3½ |
4½ |
6 |
5 |
4½ |
6. |
Spijkenisse 2 |
1873 |
8 |
32½ |
3 |
2½ |
3 |
2 |
4½ |
|
3½ |
4½ |
5 |
4½ |
7. |
ASC |
2025 |
7 |
34½ |
3 |
4½ |
3½ |
4 |
3½ |
4½ |
|
3½ |
2½ |
5½ |
8. |
DSC Delft 3 |
2016 |
6 |
32½ |
3 |
3½ |
2½ |
3 |
2 |
3½ |
4½ |
|
6 |
4½ |
9. |
Overschie |
2013 |
5 |
32 |
4 |
2½ |
3½ |
3½ |
3 |
3 |
5½ |
2 |
|
5 |
10. |
De Willige Dame |
1906 |
0 |
26 |
2½ |
2 |
2½ |
3 |
3½ |
3½ |
2½ |
3½ |
3 |
|
T |
|
Ro |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
N |
W |
% |
Brd |
kl |
Rc |
Tpr |
W-We |
1. |
Anton van Rijn |
2162 |
½ |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
9 |
6½ |
72 |
2,0 |
5w |
2043 |
2212 |
+0,642 |
2. |
FM Joost Retera |
2293 |
½ |
½ |
1 |
1 |
1 |
1 |
½ |
1 |
1 |
9 |
7½ |
83 |
2,4 |
1w |
2075 |
2351 |
+0,616 |
3. |
Pim Haselager |
2169 |
– |
– |
1 |
½ |
½ |
– |
– |
0 |
½ |
5 |
2½ |
50 |
2,8 |
1w |
2031 |
2031 |
-0,873 |
4. |
Dennis Arts |
2064 |
0 |
½ |
½ |
½ |
½ |
½ |
0 |
½ |
½ |
9 |
3½ |
39 |
3,6 |
3z |
2016 |
1935 |
-1,562 |
5. |
Luuk Peters |
2056 |
1 |
0 |
1 |
– |
½ |
½ |
1 |
0 |
1 |
8 |
5 |
63 |
4,8 |
2z |
1960 |
2051 |
-0,011 |
6. |
Arie van den Hurk |
2045 |
½ |
1 |
– |
0 |
½ |
0 |
0 |
½ |
0 |
8 |
2½ |
31 |
4,8 |
|
1998 |
1858 |
-1,986 |
7. |
Maarten van Rooij |
2086 |
½ |
– |
1 |
½ |
– |
– |
– |
– |
– |
3 |
2 |
67 |
5,3 |
3z |
1915 |
2038 |
-0,178 |
8. |
Ruud van de Plassche |
2019 |
1 |
½ |
½ |
– |
½ |
½ |
1 |
0 |
1 |
8 |
5 |
63 |
6,9 |
4w |
1876 |
1967 |
-0,254 |
9. |
Tsjisang Cheung |
1973 |
– |
1 |
– |
– |
– |
– |
– |
– |
– |
1 |
1 |
100 |
7,0 |
1w |
1818 |
2088 |
+0,308 |
10. |
Ruud van der Spoel |
1965 |
– |
– |
– |
1 |
– |
– |
– |
– |
– |
1 |
1 |
100 |
7,0 |
1w |
1945 |
2148 |
+0,472 |
11. |
Pepijn van Erp |
1978 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
– |
½ |
1 |
0 |
8 |
4½ |
56 |
7,4 |
4z |
1888 |
1933 |
-0,458 |
12. |
Elwin Berlijn |
1843 |
– |
– |
– |
– |
– |
½ |
– |
– |
– |
1 |
½ |
50 |
8,0 |
1z |
1921 |
1921 |
+0,108 |
13. |
Rob Bisschops |
2023 |
– |
– |
– |
– |
– |
– |
1 |
– |
– |
1 |
1 |
100 |
8,0 |
1w |
1995 |
2202 |
+0,461 |
r9 |
Klasse 3H |
Rav |
Mp |
Bp |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
1. |
Voerendaal 2 |
2113 |
17 |
49 |
|
4½ |
4½ |
4 |
5½ |
5½ |
7 |
5½ |
6½ |
6 |
2. |
Dubbelschaak ’97 |
2068 |
12 |
42½ |
3½ |
|
7 |
3½ |
4 |
4 |
5½ |
4½ |
5 |
5½ |
3. |
UVS 1 |
2093 |
12 |
39½ |
3½ |
1 |
|
4½ |
4½ |
3 |
4½ |
7 |
6 |
5½ |
4. |
Geleen |
2066 |
11 |
38½ |
4 |
4½ |
3½ |
|
4½ |
6 |
4½ |
4 |
4 |
3½ |
5. |
HMC Calder 3 |
2040 |
9 |
38 |
2½ |
4 |
3½ |
3½ |
|
6 |
5 |
5½ |
5½ |
2½ |
6. |
RSC ’t Pionneke |
2055 |
9 |
35½ |
2½ |
4 |
5 |
2 |
2 |
|
3½ |
5½ |
6 |
5 |
7. |
De Combinatie |
2016 |
7 |
32 |
1 |
2½ |
3½ |
3½ |
3 |
4½ |
|
4 |
4½ |
5½ |
8. |
D4 |
1948 |
5 |
28½ |
2½ |
3½ |
1 |
4 |
2½ |
2½ |
4 |
|
4 |
4½ |
9. |
Eindhoven 2 |
1969 |
4 |
30 |
1½ |
3 |
2 |
4 |
2½ |
2 |
3½ |
4 |
|
7½ |
10. |
Brunssum |
1904 |
4 |
26½ |
2 |
2½ |
2½ |
4½ |
5½ |
3 |
2½ |
3½ |
½ |
|
T |
|
Ro |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
N |
W |
% |
Brd |
kl |
Rc |
Tpr |
W-We |
1. |
FM Joost Retera |
2289 |
1 |
1 |
½ |
½ |
1 |
1 |
1 |
0 |
1 |
9 |
7 |
78 |
1,8 |
1w |
2012 |
2231 |
-0,078 |
2. |
Anton van Rijn |
2193 |
½ |
½ |
– |
1 |
0 |
– |
1 |
0 |
1 |
7 |
4 |
57 |
2,6 |
1w |
2049 |
2100 |
-0,711 |
3. |
Erik van Heeswijk |
2238 |
– |
1 |
– |
½ |
– |
0 |
– |
– |
0 |
4 |
1½ |
38 |
2,8 |
2z |
2210 |
2119 |
-0,662 |
4. |
Rob Bisschops |
2008 |
– |
0 |
– |
– |
– |
– |
– |
– |
– |
1 |
0 |
0 |
3,0 |
1z |
2210 |
1916 |
-0,269 |
5. |
Pim Haselager |
2199 |
1 |
– |
0 |
1 |
0 |
0 |
– |
0 |
– |
6 |
2 |
33 |
3,7 |
2w |
2110 |
1986 |
-1,510 |
6. |
Arie van den Hurk |
2053 |
1 |
½ |
0 |
0 |
1 |
1r |
1 |
½ |
½ |
9 |
5½ |
56 |
4,0 |
|
2012 |
2057 |
+0,075 |
7. |
Thomas Willemsen |
1938 |
– |
– |
0 |
– |
– |
– |
– |
– |
– |
1 |
0 |
0 |
4,0 |
1z |
2086 |
1819 |
-0,287 |
8. |
Pepijn van Erp |
1998 |
1 |
0 |
½ |
0 |
1 |
1 |
1 |
0 |
½ |
9 |
5 |
56 |
4,9 |
3z |
2030 |
2070 |
+0,891 |
9. |
Dennis Arts |
2074 |
½ |
½ |
1 |
½ |
0 |
1 |
– |
½ |
1 |
8 |
5 |
63 |
5,8 |
|
1960 |
2051 |
-0,144 |
10. |
Elwin Berlijn |
|
– |
– |
– |
– |
– |
– |
0 |
– |
– |
1 |
0 |
0 |
6,0 |
1w |
2036 |
1843 |
-0,384 |
11. |
Luuk Peters |
2040 |
1 |
0 |
0 |
1 |
½ |
0 |
½ |
– |
1 |
8 |
4 |
50 |
6,5 |
6w |
1971 |
1971 |
-0,709 |
12. |
Harold Bekkering |
1898 |
– |
– |
– |
– |
– |
– |
– |
0 |
– |
1 |
0 |
0 |
7,0 |
1w |
2067 |
1790 |
-0,267 |
13. |
Mathijs Broeren |
1699 |
– |
– |
– |
– |
– |
– |
1 |
– |
– |
1 |
1 |
100 |
7,0 |
1z |
1755 |
1920 |
+0,552 |
14. |
Maarten van Rooij |
2081 |
1 |
– |
1 |
– |
1 |
– |
– |
– |
1 |
4 |
4 |
100 |
7,3 |
4z |
1916 |
2316 |
+1,180 |
15. |
Michiel de Kruyf |
1828 |
– |
– |
– |
– |
– |
½ |
– |
0 |
– |
2 |
½ |
25 |
7,5 |
2z |
2043 |
1850 |
+0,024 |
16. |
Klaus Wustefeld |
1846 |
– |
– |
– |
– |
– |
– |
0 |
– |
– |
1 |
0 |
0 |
8,0 |
1w |
1930 |
1695 |
-0,403 |
|
Klasse 3H |
Mp |
Bp |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
1 |
Veldhoven |
15 |
42½ |
x |
4½ |
4½ |
5½ |
3 |
4 |
5 |
5 |
5½ |
5½ |
2 |
RSC ’t Pionneke |
13 |
42½ |
3½ |
x |
5 |
5 |
4 |
5 |
3½ |
4½ |
6 |
6 |
3 |
UVS |
10 |
40½ |
3½ |
3 |
x |
5½ |
5 |
4 |
4 |
3½ |
6 |
6 |
4 |
Brunssum |
9 |
33 |
2½ |
3 |
2½ |
x |
5 |
5 |
4½ |
4½ |
2 |
4 |
5 |
HMC Calder 3 |
8 |
37 |
5 |
4 |
3 |
3 |
x |
5 |
4 |
3½ |
3½ |
6 |
6 |
NUVEMA talententeam D4 |
8 |
36½ |
4 |
3 |
4 |
3 |
3 |
x |
5 |
5 |
6½ |
3 |
7 |
De Drie Torens |
8 |
34½ |
3 |
4½ |
4 |
3½ |
4 |
3 |
x |
5½ |
5 |
2 |
8 |
De Combinatie |
8 |
34 |
3 |
3½ |
4½ |
3½ |
4½ |
3 |
2½ |
x |
5 |
4½ |
9 |
Utrecht 3 |
6 |
29½ |
2½ |
2 |
2 |
6 |
4½ |
1½ |
3 |
3 |
x |
5 |
10 |
Het Kasteel |
5 |
30 |
2½ |
2 |
2 |
4 |
2 |
5 |
6 |
3½ |
3 |
x |
|
UVS |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
Ap |
Bp |
Brd |
Kl |
KNSB |
TPR |
1. |
Pim Haselager |
1 |
1 |
0 |
½ |
½ |
1 |
1 |
– |
½ |
8 |
5½ |
1 |
4z |
2198 |
2206 |
2. |
Luuk Peters |
1 |
1 |
½ |
– |
1 |
0 |
0 |
½ |
1 |
8 |
5 |
2 |
4z |
2075 |
2136 |
3. |
Anton van Rijn |
1 |
1 |
½ |
1 |
1 |
1 |
0 |
1 |
½ |
9 |
7 |
3 |
7w |
2212 |
2306 |
4. |
Tsjisang Cheung |
– |
– |
– |
½ |
– |
– |
0 |
– |
– |
2 |
½ |
4 |
2w |
1984 |
1816 |
5. |
Maarten van Rooij |
– |
½ |
½ |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
8 |
2 |
4 |
8z |
2076 |
1836 |
6. |
Arie van den Hurk |
1 |
0 |
0 |
1 |
½ |
1 |
1 |
½ |
1 |
9 |
6 |
5 |
9w |
1984 |
2152 |
7. |
Pepijn van Erp |
½ |
1 |
1 |
½ |
0 |
1 |
½ |
½ |
0 |
9 |
5 |
6 |
1w |
1970 |
1982 |
8. |
Rob Bisschops |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
0 |
– |
0 |
– |
7 |
5 |
6 |
7z |
2016 |
2142 |
9. |
Thomas Willemsen |
0 |
½ |
0 |
½ |
1 |
0 |
½ |
1 |
1 |
9 |
4½ |
7 |
5w |
1906 |
1895 |
10. |
Philippe Friesen |
– |
– |
– |
– |
– |
– |
– |
– |
0 |
1 |
0 |
8 |
1z |
1778 |
1486 |
11. |
Rene ten Bos |
– |
– |
– |
– |
– |
– |
– |
0 |
– |
1 |
0 |
8 |
1z |
1819 |
1718 |
12. |
Harold Bekkering |
0 |
– |
– |
– |
– |
– |
– |
– |
– |
1 |
0 |
8 |
1w |
1898 |
1815 |
|
Klasse 3H |
Mp |
|
Bp |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
1. |
Veenendaal |
13 |
|
41 |
x |
3.5 |
5.5 |
4.5 |
4.5 |
4 |
4.5 |
5 |
6 |
3.5 |
2. |
NUVEMA talententeam-D4 |
13 |
|
40½ |
4.5 |
x |
6.5 |
3 |
4.5 |
4 |
2.5 |
4.5 |
6.5 |
4.5 |
3. |
Dubbelschaak ’97 |
12 |
|
37½ |
2.5 |
1.5 |
x |
5 |
4.5 |
4 |
5.5 |
4 |
5 |
5.5 |
4. |
UVS |
10 |
|
37½ |
3.5 |
5 |
3 |
x |
4 |
5 |
4 |
2.5 |
5.5 |
5 |
5. |
PION |
9 |
|
38½ |
3.5 |
3.5 |
3.5 |
4 |
x |
5.5 |
5 |
4 |
4 |
5.5 |
6. |
De Drie Torens |
9 |
|
35 |
4 |
4 |
4 |
3 |
2.5 |
x |
4 |
5 |
4 |
4.5 |
7. |
Veldhoven |
8 |
|
34½ |
3.5 |
5.5 |
2.5 |
4 |
3 |
4 |
x |
4.5 |
4.5 |
3 |
8. |
De Combinatie |
7 |
|
36½ |
3 |
3.5 |
4 |
5.5 |
4 |
3 |
3.5 |
x |
4 |
6 |
9. |
Geleen |
5 |
|
29 |
2 |
1.5 |
3 |
2.5 |
4 |
4 |
3.5 |
4 |
x |
4.5 |
10. |
DJC Stein 2 |
4 |
|
30 |
4.5 |
3.5 |
2.5 |
3 |
2.5 |
3.5 |
5 |
2 |
3.5 |
x |
|
UVS |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
Ap |
Bp |
Brd |
Kl |
KNSB |
TPR |
1. |
Pim Haselager |
0 |
1 |
1 |
½ |
1 |
– |
1 |
1 |
1 |
8 |
6½ |
1,3 |
2w |
2181 |
2335 |
2. |
Anton van Rijn |
½ |
½ |
1 |
1 |
½ |
1 |
1 |
0 |
½ |
9 |
6 |
2,3 |
5w |
2196 |
2169 |
3. |
Luuk Peters |
1 |
½ |
– |
0 |
0 |
0 |
– |
1 |
1 |
7 |
3½ |
2,6 |
7z |
2046 |
2060 |
4. |
Michiel de Kruyf |
– |
– |
– |
– |
– |
– |
0 |
– |
½ |
2 |
½ |
4 |
2z |
1788 |
1876 |
5. |
Maarten van Rooij |
– |
1 |
0 |
½ |
– |
1 |
0 |
1 |
– |
6 |
3½ |
4 |
6z |
2070 |
2038 |
6. |
Arie van den Hurk |
0 |
– |
0 |
0 |
0 |
½ |
½ |
0 |
– |
7 |
1 |
4,6 |
3w |
2047 |
1657 |
7. |
Ruud van de Plassche |
½ |
½ |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
1 |
½ |
9 |
5½ |
5,1 |
3w |
2035 |
2074 |
8. |
Thomas Willemsen |
0 |
½ |
– |
– |
0 |
½ |
0 |
1 |
– |
6 |
2 |
6,2 |
2w |
1953 |
1820 |
9. |
Pepijn van Erp |
1 |
½ |
0 |
1 |
1 |
1 |
0 |
½ |
0 |
9 |
5 |
6,8 |
1w |
1942 |
1979 |
10. |
Lambert Hofman |
– |
– |
– |
– |
– |
– |
– |
– |
½ |
1 |
½ |
7 |
1w |
1799 |
1998 |
11. |
Arno Sprinkhuizen |
– |
– |
1 |
– |
0 |
– |
– |
– |
– |
2 |
1 |
7 |
2w |
2027 |
1833 |
12. |
Rob Bisschops |
1 |
½ |
1 |
0 |
– |
– |
– |
– |
– |
4 |
2½ |
7,5 |
4z |
1969 |
2024 |
13. |
Wouter Jans |
– |
– |
– |
– |
– |
– |
– |
– |
0 |
1 |
0 |
8 |
1z |
1690 |
1634 |
14. |
Harold Bekkering |
– |
– |
– |
– |
– |
0 |
– |
– |
– |
1 |
0 |
8 |
1w |
1903 |
1679 |
Recente reacties